Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


04.12.2017

Творчі вихователі – творчі діти

У  «Росинці» відбулося районне методоб’єднання вихователів старших груп на тему «Творчі вихователі – творчі діти».

Всі учасники методоб’єднання мали змогу переглянути художньо – продуктивну діяльність дітей старшої групи «Веселка» (вихователь Диндин Т.І., муз керівник Дяк Н.Я.), а також майстер – клас для дорослих «Виготовлення поробок з фоамірану», який провела вихователь Дмитрів І.І. Педагоги мали змогу ознайомитись із різними видами сучасного творчого мистецтва. Були представлені мультимедійні презентації «Сучасні види творчості» та «Мами наші дуже вмілі, вони справжні майстрині», на якій була представлена творчість матусь вихованців старшої групи «Веселка». А також присутні мали змогу оглянути виставку робіт талановитих батьків за різними техніками.

Вихователь – методист закладу Витязь Т.П. та практичний психолог Пилипчук М.М. надали практичні поради всім вихователям щодо впровадження кваліметричної моделі у визначенні рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку, переглянули відео матеріали проведення діагностики та презентацію «Методика використання кваліметричної моделі».

Педагоги почерпнули багато знань і висловили вдячність керівництву закладу, а також вихователям за можливість збагатити свій досвід креативними ідеями в роботі з дітьми та дорослими.

Мирослава Пилипчук