Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


22.12.2017

Церква Андрія Первозванного святкувала День народження

Цими днями парафія Андрія Первозванного відзначила храмовий празник.  На урочисту Божественну Літургію завітало багато священиків, парафіян та гостей. Такою великою чисельністю відзначили День народження церкви та по суті першу річницю у новому храмі. З цієї нагоди діти парафії під керівництвом п.Уляни Дмитрів та п.Оксани Бурій приготували привітання для священиків храму о. Богдана, о. Ігора та о.Василя,  а також для усіх парафіян.

Дітки розповіли  про святого апостола Андрія Первозванного, його зустріч із Ісусом Христом та його роль у християнстві. Також діти наголосили на тому, як важливо відмовитись від язичницьких чаклувань та обрядів у ніч на Андрія (на 13 грудня). Із храмовим празником привітали священиків та парафіян вчителі школи естетичного виховання, студенти консерваторії та п. Володимир Кіндра. Гості мали можливість послухати надзвичайно красивий спів, ніжну музику скрипок та проникливе звучання бандури.

Отець Богдан Тисяк подякував за привітання і також привітав усіх присутніх із таким важливим для церкви святом. Нагадаємо, що Храм Андрія Первозванного поблагословили та урочисто відкрили минулого року 18 грудня, а громада святого апостола  Андрія створена ще 11 років тому. Свій десятилітній ювілей від першої  Літургії парафіяни святкували минулого року у новозбудованому храмі. Всіх парафіян та священнослужителів вітаємо зі Святом, Божої ласки Вам, добра та незгасаючої віри!

тижневик “Добра справа”