Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


08.11.2017

Третій рік поспіль – володарі переможного кубка

У суботу, 4 листопада, в приміщенні Івано-Франківської Духовної Семінарії свщмч. Йосафата Кунцевича відбувся Архієпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» теми «Чеснота чи гріх?».

Тридцять три команди з 17 деканатів в двох вікових категоріях (10-13 і 14-17 років) змагались між собою в інтелектуальному поєдинку за кубок переможця.

Слід зазначити, що перш, ніж потрапити на Архиєпархіальний рівень гри, в кожному деканаті команди змагалися за це право. В Долинському  деканаті інтелектуальна гра  відбулася 1 листопада в приміщенні ЗОШ №7м. Долини, де змагалися учні катехитичних шкіл з парафії «Серця Ісуса і Серця Марії», «Св. ап.. Андрія Первозванного», «Різдва Пресвятої Богородиці» м. Долини та  «Різдва Пресвятої Богородиці» с. Кропивник.

Долинський деканат на архиєпархіальному рівні інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» представляли дві команди з парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини – учні катехитичної школи «Полум’я Любові» ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського які готувалися під керівництвом катехита Тетяни Яблінської та попередньо здобули перемогу у деканаті.

Серед всіх найсильніших команд, які змагалися в м.  Івано-Франківську –молодша команда долинського деканату здобула перше місце, а старша – призове третє.

Варто зазначити, що учні катехитичної школи «Полум’я Любові”, котра діє при парафії «Серця Ісуса і Серця Марії», де парохом є о. Вітольд Левицький, вже третій рік поспіль займають перше місце на архиєпархіальному рівні християнської інтелектуальної гри та привозять кубок переможця додому, а також чимало інших призів духовного спрямування.

Запрошуємо діток, молодь та дорослих вірян відвідувати катехизацію, щоб духовно зростати та пізнавати Бога!

Тетяна Яблінська