Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


12.07.2017

Треш-мейд промоціює  турботу про природу

 Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення і є лідером по кількості онкохворих, хворих на алергію і серцево-судинні захворювання. Чи не бачите ви причинно-наслідкового зв’язку між цими сумними лідерствами?

Вихід з такої ситуації один – утилізація та переробка.  Сьогодні все частіше можна почути про такий потрібний напрям у сучасному мистецтві як треш-мейд, що означає «зроблено зі сміття». Це нове хобі зі створення оригінальних виробів, прикрас, картин, композицій із непотрібного матеріалу: пластику, капрону, поліетилену, скла, тощо.

Любов до природи і турботу про навколишнє середовище треба прививати людині з дитинства, саме тому 11 липня в приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» відбувся майстер-клас з треш-мейду «Життя в стилі ЕКО».

Захід  такого формату згуртував небайдужих до екології людей, які з задоволенням виготовляли килимки з поліетилену, капрону та  котону.

Після обговорення проблем екології усі учасники заходу приступили до творчого процесу.

Кожен обрав матеріал для створення свого виробу та після короткого ознайомлення з технологією виготовлення килимків приступив до роботи.

Для виготовлення килимків ми використовували таке обладнання і матеріали:  ножиці, нитки, голки, поліетилен, капрон, котон.

Спочатку ми готували матеріал для пряжі – нарізали необхідного розміру смужки з поліетиленових кульків, капронових колгот та котонових футболок. З них ми сплітали ланцюжки. В процесі скручування таких ланцюжків, формуючи форму круглого чи квадратного килимка, формували візерунок та зшивали всю композицію між собою.

На завершення заходу відбулася святкова лотерея. Серед учасників майстер-класу розігрувався набір для творчості в техніці «Куміхімо». Скільки радості було в дитячих очах в очікуванні кому ж усміхнеться фортуна, хто стане власником чудового подарунка?

Під час заходу усі учасники виготовили практичні, корисні речі, які ще довго будуть тішити своїх власників, адже виготовленні власноруч і  з любов’ю.

Мар’яна Хабер-Дудар

науковий співробітник музею «Бойківщина»