Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


12.07.2017

Треш-мейд промоціює  турботу про природу

 Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення і є лідером по кількості онкохворих, хворих на алергію і серцево-судинні захворювання. Чи не бачите ви причинно-наслідкового зв’язку між цими сумними лідерствами?

Вихід з такої ситуації один – утилізація та переробка.  Сьогодні все частіше можна почути про такий потрібний напрям у сучасному мистецтві як треш-мейд, що означає «зроблено зі сміття». Це нове хобі зі створення оригінальних виробів, прикрас, картин, композицій із непотрібного матеріалу: пластику, капрону, поліетилену, скла, тощо.

Любов до природи і турботу про навколишнє середовище треба прививати людині з дитинства, саме тому 11 липня в приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» відбувся майстер-клас з треш-мейду «Життя в стилі ЕКО».

Захід  такого формату згуртував небайдужих до екології людей, які з задоволенням виготовляли килимки з поліетилену, капрону та  котону.

Після обговорення проблем екології усі учасники заходу приступили до творчого процесу.

Кожен обрав матеріал для створення свого виробу та після короткого ознайомлення з технологією виготовлення килимків приступив до роботи.

Для виготовлення килимків ми використовували таке обладнання і матеріали:  ножиці, нитки, голки, поліетилен, капрон, котон.

Спочатку ми готували матеріал для пряжі – нарізали необхідного розміру смужки з поліетиленових кульків, капронових колгот та котонових футболок. З них ми сплітали ланцюжки. В процесі скручування таких ланцюжків, формуючи форму круглого чи квадратного килимка, формували візерунок та зшивали всю композицію між собою.

На завершення заходу відбулася святкова лотерея. Серед учасників майстер-класу розігрувався набір для творчості в техніці «Куміхімо». Скільки радості було в дитячих очах в очікуванні кому ж усміхнеться фортуна, хто стане власником чудового подарунка?

Під час заходу усі учасники виготовили практичні, корисні речі, які ще довго будуть тішити своїх власників, адже виготовленні власноруч і  з любов’ю.

Мар’яна Хабер-Дудар

науковий співробітник музею «Бойківщина»