Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


29.01.2018

Технічний брейн – ринг в Долинській районній Станції юних техніків

 З метою розвитку творчих здібностей школярів та підвищення інтересу їх до інтелектуальних змагань, працювати індивідуально та в колективі, здійснювати самостійну пошукову роботу 21 грудня 2017 року в закладі було проведено відбірковий тур гри  районного брейн-рингу. Зі словами привітань  звернулась завідувач методичного відділу  Ярослава Косар, яка побажала командам та учасникам успішної гри, відзначила важливість інтелектуальних змагань для вдосконалення гуртківцями фахової підготовки.

Конкурси передбачали виконання теоретичних і практичних завдань, які включали питання з розділів «Креслення», «Загальні питання», «Обслуговуюча праця», «Фізика», «Астрономія», «Хімія», «Інформатика», «Охорона праці», «Екологія», тому гуртківці змогли проявити себе у тих дисциплінах, які вивчали раніше. Змагання були  серед учнів  6-8 класів  (молодша  ліга)  та 9-11 класів  (старша ліга). За перемогу у брейн-рингу змагалися 33 команди. Учні активно включилися у інтелектуальну боротьбу, демонструючи  високий рівень теоретичної підготовки.

  25 січня 2018 року відбувся фінал гри технічного брейн-рингу, в якому змагалися три команди: «Розумники» (капітан команди Андрій Крупа), «Різьб’ярики» (капітан команди Володимир Сащак) та «Торнадо» (капітан команди Людмила Гавлічинська). Після оголошення результатів переможцем технічного  брейн-рингу за кількістю набраних балів стала команда «Торнадо», керівник Галина Круліковська, вчитель Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6,  друге місце посіли  «Різьб’ярики», третє – «Розумники», керівник гуртка «Різьблення  по дереву» Марія  Юрич.

 З словами подяки звернувся до учасників гри директор закладу  Ярослав Кепша: «Вітаю вас з перемогою, а командам хочу сказати, що якщо сьогодні ви чогось не знали, то це означає, що вам ще є до чого прагнути, навчатися. Адже знання, які ви сьогодні продемонстрували – це лише вершина айсбергу в океані інформації. Дякую всім керівникам навчальних закладів районну, які делегували команди на технічний брейн-ринг, побажати їм у наступному навчальному році ще  більш активніше і творчо підготуватись до   змагань».

Адміністрація Долинської районної Станції юних техніків  висловлює щиру вдячність шанувальнику технічної творчості приватному підприємцю  Василю Омеляновичу  Лисейку  за неодноразову фінансову підтримку  для розвитку закладу та  зокрема у проведенні районного технічного брейн-рингу з нагородженням керівників команд та переможців.