Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 49 сесії Долинської міської ради відбудеться 07 березня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


02.02.2018

Силами влади і громади…

Вперше в  історії Долини тривало голосування за проекти Громадського бюджету. Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель Долини міг подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету міста. Платформа «Громадський проект» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: охочі подають заявку on-line і відслідковують долю свого проекту прямо на сайті.

Таких проектів Громадського бюджету Долини подали 24. Наприкінці минулого року тривало голосування. Кожен охочий міг використати свій голос двічі.  У п’ятірку кращих потрапили такі проекти: «І проллється світло»; «Сьогодні – мріємо й навчаємось, завтра – створюємо і здобуваємо»;  «Облаштування дитячого майданчика (Чорновола 6)»; «Придбання спортивного (футбольного) табла для стадіону міста Долини»; «Благоустрій території дитячого майданчику по вулиці Підлівче,80». Проекти будуть реалізовані у 2018 році. «Результати голосування перевершили всі наші очікування, –  зазначає керуюча справами Долинської міської ради Світлана Олександрівна Сапетна. – Зважаючи на те, що подібне голосування є новинкою для нашого міста, активність мешканців виявилась досить високою. Візьмемо такий показник, як кількість голосів за проект – переможець. У нас 217 людей підтримали  проект, що на першому місті «І проллється світло…»( освітлення храму Андрія Первозванного), тоді, як у значно більшому за чисельністю населення місті, такому як Луцьк, за кращий проект віддали  96 голосів чи Черкаси – 156. Ще більш активними мешканці стануть тоді, коли почне  виконуватись реальна робота і контролюючим органом стануть люди, які віддали свої голоси за той чи інший проект».

Про кожен кращий проект  детально читайте у наступних номерах газети.

Тижневик “Добра справа”