Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


01.11.2017

Стартує районний конкурс соціальної реклами

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує районний конкурс соціальної реклами приурочений Міжнародному дню відмови від паління, що відзначається 17 листопада. Основна мета Конкурсу – розвиток  сфери соціальної творчості, морального і громадянського виховання підростаючого покоління та пропагування активного і здорового способу життя.

Умови конкурсу:

  1. У Конкурсі мають право брати участь учні 8-11класів шкіл району.
  2. Для участі у Конкурсі необхідно підготувати рекламний матеріал соціального характеру на тему “Шкідливий вплив тютюнопаління та інших згубних звичок на організм людини” – плакат формату А3.
  3. Рекламні матеріали подаються до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Долина, пр. Незалежності, 4, вхід праворуч від НД “Просвіта” , конт. тел. 2-63-46) до 15 листопада 2017 року.

З метою проведення оцінювання конкурсних робіт та визначення переможця Конкурсу формується конкурсна комісія, що складатиметься з  фахівців соціальної та освітньої сфери, представників художньої школи, спонсорів конкурсу, засобів масової інформації. Конкурсна комісія працюватиме 16 листопада 2017 року.

17 листопада (Міжнародний день відмови від паління) заплановано урочисте нагородження переможця Конкурсу, яке відбудеться у НД “Просвіта” о 10.00 год.  Цього дня для всіх гостей та учасників конкурсу буде проведена інформаційно-просвітницька лекція на тему: “Вплив шкідливих звичок на організм людини” за участі працівників медичної галузі району.

Всі учасники Конкурсу будуть нагороджені Дипломами за участь та отримують заохочуючі подарунки, а переможець конкурсу отримає цінний подарунок від спонсора Конкурсу – одного з мережевих магазинів цифрової техніки м. Долина. Крім того, соціальна реклама переможця конкурсу буде розміщена на рекламному щиті у м. Долина розміром 3х6 м., а також направлена для участі у обласному конкурсі соціальної реклами, що відбудеться 20 листопада у м. Івано-Франківськ.