ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

01.03.2019

ЗДО «Сонечко» долучилося до «Всеукраїнського заняття доброти»

Всі ми звикли з розчуленням роздивлятися звірів у зоопарках, захоплюватись трюками, які вони виконують на аренах цирку, фотографуватися з ними. Але, якщо розібратися, то виходить, що ми просто примусили цих істот нас всіляко розважати, і тільки тому, що ми розумніші і сильніше їх. А  це гуманно?

 01.03.2019 року за  закликом благодійного фонду «Щаслива лапа»заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Долинської міської ради  долучився до проведення «Всеукраїнського заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення  до тварин».

 Мета заходу – виховувати любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

Ми  не закликаємо випустити всіх звірів з їх кліток, ми закликаємо виховувати у дітей розуміння того, що всі люди мають відповідально ставитись до власних бажань завести домашнього улюбленця.

  В рамках цього Гуманного  Дня  було проведено:

  • в ІІ молодшій групі «Соняшник» вихователем Людмила Крайник комбіноване  відкрите заняття «Про тварин ми хочем знати-їх життя оберігати»;
  • в ІІ молодшій групі «Віночок» вихователь Лілія Борисова   відкрите інтегроване  заняття за твором В. Сухомлинського «Дім для Рябка»;
  • вихователь Галина  Матієшин    для дітей старших груп «Зернятко», «Капітошка» виховний захід «Щаслива дитина ділиться добром» з використанням казкотерапії; 
  • з дітьми старшої групи «Капітошка» під керівництвом вихователя Лілії Кришталь для дітей І молодшої групи «Колобок» відбувся показ театралізованої вистави «Котик і півник».