ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

11.04.2019

Сьогоднішні ініціативи – завтрашні перспективи

Таким був лейтмотив зустрічі міського голови Володимира Гаразда з керівниками міських загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти.
Оскільки з 1 квітня по 11 травня триває акція “Весняна толока – 2019”, то на початку зустрічі керівників та колективи освітніх закладів запросили колективно приєднатися, організувати й провести заходи з прибирання та озеленення закріпленої та прилеглої території.

Відтак, розмова плавно перейшла до тематики благоустрою. Керівники загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти озвучували те, що їх турбує, непокоїть, що потрібно першочергово і в чому хотіли б сприяння від Долинської міської ради. Для одного закладу – це освітлення подвір’я, для іншого – огорожа, для ще інших – посилення безпеки за допомогою камер спостереження з під’єднанням до загальноміської, облаштування спортивної інфраструктури, під’їзних доріг, подвір’їв.
Наступна тема зустрічі – «Тиждень енергоефективності». Начальник відділу енергозбереження, інвестицій та муніципального розвитку Долинської міської ради Наталія Головата розповіла про тематичні види заходів. Це може бути, до прикладу, стінгазета, інформаційна година для школярів молодших класів, флешмоб тощо. Заключним заходом стане квест, в якому шкільні команди будуть змагатись на кмітливість, винахідливість, освіченість. Як переможці, так і всі команди – учасники отримають винагороди.
Не оминули освітяни теми програмного забезпечення закладів. Сьогодні кожна школа має доступ до мережі Інтернет, більшість ведуть свої сайти та сторінки у соціальних мережах. Начальник відділу освіти Долинської міської ради Володимир Сподар ознайомив присутніх з розробкою «Електронний щоденник» литовської компанії «Невда». Про нього ми детально розповідали в одній з минулих публікацій. Сьогодні електронний щоденник – це лише ініціатива деяких навчальних закладів, та вже згодом вона може бути впроваджена як обов’язкова складова «Нової української школи». Бо, як зазначають педагоги, з часом стане необхідністю.
Освітяни під час зустрічі акцентували насамперед на тому, що не кожен заклад має достатньо сучасної комп’ютерної техніки, щоб розвиватись в цьому напрямку. Міський голова Володимир Гаразд зазначив, що місто готове підтримати пілотні проекти на базі одного закладу, відтак з часом – готовність допомогти впровадити всім. До речі, місто, маючи вже багаторічний досвід, планує в найближчому часі відновити співпрацю з закордонними благодійниками саме в поставці для шкіл і позашкільних закладів гуманітарних вантажів з обладнанням, меблями та комп’ютерною технікою.
Начальник міського відділу освіти Володимир Сподар повідомив, що вже формується «Програма розвитку освіти міста Долини на 2020 рік», тож запросив освітян подавати свої пропозиції і побажання для їх врахування при розробці й затвердженні заходів програми.
Отже, обговоривши з урядом міста сьогоднішні ініціативи, які завтра стануть перспективами та будуть успішно втілені, освітяни подякували уряду міста за конструктивну зустріч та висловили побажання гуртуватись в такому форматі частіше.