Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


01.03.2018

“Сьогодні я скажу лише ТРИ головні речі, які варто знати усім долинянам та й зрештою всій країні!”

Шановні депутати, дорогі долиняни!

 Місяць тому ми з вами стали свідками події, яка сколихнула все наше місто: на дуже популярному у нас каналі «1+1», у вечірній час, з різницею трохи більше години в ефір вийшли дві абсолютні різні, іміджеві, кардинально протилежні за змістом передачі про наше місто.               

 У першій ми побачили і почули хороші та позитивні відгуки про  сучасну Долину та працьовитих долинян, про авторитетну міську владу, про охайне та відновлене місто, відоме своїми проектами на всю Україну і далеко за кордоном, про проблеми та сподівання містян, про їх надії та побажання своїй владі напередодні Нового року.

А вже через годину на цьому ж каналі іншою знімальною групою «так званих «інспекторів» було презентовано «шоу»  про «бандитське і мафіозне» місто, де все «вирішує» одна особа, де процвітає «контрабанда та фальсифікат», де в людей «відбирають землю та навіть життя»…., про «депресивне» місто, де «закрилося дві третіх фабрик і заводів», де «не виплачується зарплата», де «від безвиході виїхало за кордон 90% людей»…, про «убогі школи та лікарні, недобросовісних підприємців та корисливу і жадібну владу, що наживається на людях»…, про місто, де начебто «панує беззаконня»…

Після таких телевізійних контрастів у переважної більшості долинян почуття гордості за своє місто переросло у тривожні стани розгубленості, глибокого здивування чи розчарування та злоби, а в декого і навіть гніву та агресії. Всього за 1,5 години ефірного часу долиняни пережили справжній шквал емоцій, котрі не згасали упродовж кількох днів, а в декого і навіть тижнів. Всього лиш 1,5 – годинним фільмом «професіонали» своєї справи затьмарили і піддали сумніву результати роботи сотні  і тисячі людей у нашій маленькій Долині за багато останніх років…

 Все це, насправді, яскраво демонструє одну дуже важливу річ: справжню, магічну силу сучасного телебачення, котре вміло використовує весь потужний новітній інструментарій маніпуляцій громадською думкою. Особливо, коли такі замовні «передачі» виходять на поважних і рейтингових каналах. Власне, весь цей арсенал сучасної психологічної зброї і був задіяний, аби очорнити особисто мене, команду міського голови та багатьох людей із різних сфер нашого міського життя.

 Для мене і моєї родини, для моїх друзів і колег, для багатьох долинян, ці дні були дуже непростими. Проте, прийшов час, і я хочу дати відповіді на усі запитання. Я вирішив не залишати цієї справи поза увагою. Я не дозволю такими безсоромними маніпуляціями перекреслити роки праці багатьох людей, які щодня працюють над змінами у нашому місті.

 Сьогодні я скажу лише ТРИ головні речі, які варто знати усім долинянам та й зрештою всій країні.

Перше. Я дуже шаную канал “1+1” за їхню проукраїнську, патріотичну позицію. Проте саме у цьому випадку їх підставили, з ними зіграли злий жарт. Ця програма –  це 100 – відсоткова замовна маніпуляція. Ми з вами побачили перекручені факти, змонтовані кадри, переставлені у часі і просторі сюжети, підставних акторів, сплановані сценарії і навіть роздані ролі. Вже тепер ми чуємо, що когось попросили, а з кимось домовилися. Без сумніву: цей майже «трилер» на 1+1, – це типове політичне замовлення особисто проти мене. Ви запитаєте хто це зробив і для чого? Я маю відповідь. Я знаю людей, яким це потрібно. Вже незабаром ви дізнаєтеся про це більше.

У нашому місті є частина людей, яким я вже давно заважаю робити свої темні справи, які не хочуть у повній мірі платити податків, які не хочуть дружити з довкіллям, які мають свої тіньові економічні інтереси і  вже давно зазіхають на наш потужний міський бюджет, над стрімким зростанням та поповненням котрого ми наполегливо та ефективно працювали упродовж останнього десятиліття. Ці «діячі» та «можновладці» мають своїх покровителів в різних органах та новітніх політичних проектах, з котрими вони виношують свої «екзотичні» політичні плани на майбутнє.  Незабаром вибори в об’єднані громади (ОТГ) і вони дивляться на Долину та наш регіон виключно, як на ласий шматок наживи. Тепер усім зрозуміло, що ми таким людям ну дуже заважаємо. Але це їхні проблеми. Ми не допустимо хаосу в Долині, і разом усією громадою дамо їм належну та достойну відповідь.

Друга важлива річ. Ця замовна програма вдарила не по мені. Вона облила брудом ціле наше місто. Місто, яке дуже динамічно розвивається. Місто, на яке рівняються навіть деякі обласні центри, не кажучи вже про районні. Місто, яке протягом останніх років справедливо потрапляло у різноманітні відомі рейтинги та отримувало важливі відзнаки. Давайте разом подумаємо, чому з півтисячі українських міст для так званої «ганьби» вибрано саме наше? В Україні є сотні населених пунктів, які дійсно деградують, звідти справді втікають люди. Може, саме їх варто було показати на всю країну? Але ж ні – треба було показати і «поставити на місце» саме нас, долинян. Мені, направду, стало боляче за багатьох наших людей. Ці люди щиро працюють на наше місто, пізно повертаються з роботи, часто не бачать вихідних і свят. Двірники та водії, вчителі та лікарі, няні та вихователі, продавці та кухарі, швеї та будівельники, газовики та нафтовики. Усі вони чесно роблять все, що можуть, на своїх місцях. І от на них усіх, та ні – на нас усіх – просто, вибачте, наплювали. Для нашого міста – це реальний іміджевий удар. Такі речі дуже негативно впливають на інвестиції, на туризм, на проекти технічної допомоги, яких у нас доволі багато. От, до прикладу, хотів би якийсь підприємець відкрити тут нову фабрику і створити 200-300 робочих місць, а тепер він три рази подумає:… у вас же тут «злодійська влада», «нікудишня медицина», «посередня освіта» та «немудра молодь і діти», як «логічно» випливає з цього ганебного “трилера”. Мені, направду, усе це дуже болить. Нашу Долину, яка ще вчора була в топі українських міст, цинічно «полили брудом та лайном». Вони хотіли завдати удару по мені, але, на жаль, вони завдали великого удару по усьому місту.

Третє і останнє. Цю справу ми не залишимо. Зараз професійною оцінкою цього «пропагандистського шедевру» займаються як експерти національного рівня, так і щирі ініціативні долиняни, котрим небайдужа репутація нашого міста, репутація наших закладів, шкіл, лікарень, торгових та сервісних закладів і сучасних виробництв. Незабаром всі ми дізнаємося не тільки імена замовників, але й місцевих виконавців, тобто окремих жителів Долини, котрі з різних причин погодились працювати на замовників, виконуючи свої таємні та явні «ролі» у підготовці і зйомці цього «трилеру». Сподіваюсь, що наша поліція у скорому часі віднайде «таємних агентів», що «готували» сюжет у лікарні, підкидали ящики з простроченими ліками, що буде назване ім’я та взяті пояснення водія, котрий начебто «переслідував» знімальну групу (авто з номерами котрого вони оприлюднили у фільмі, але чомусь забули подати заяву у поліцію). Сподіваюсь, що завершиться розгляд судових справ щодо незрозумілих і незаконних претензій жителів сусіднього села на долинські землі. Все це знайде свої відповіді, а перед судом людським (а згодом і Божим) постануть всі «герої» цього замовного фільму.

 Ми розкажемо про ліки і про школи, про фонди і про підприємства, про землю і людей, згадаємо щодо провокаційних СМС-сок і про те, як «інспектор», називаючи себе атеїстом, у неділю зранку, коли мешканці Долини йшли до церкви, «рвався» у вихідний день на зйомки чергового «смаженого» сюжету через прохідну відомого далеко за межами Долини і України приватного підприємства – найбільшого у місті платника податків. Про усе, що ви побачили і не побачили в програмі, ми розкажемо відкрито і детально. Розкажемо правду. Бо не можна казати на біле – чорне, а на чорне – біле. Не можна так підло і цинічно підставляти людей та маніпулювати людськими і дитячими долями лише через чиїсь бізнесові та політичні інтереси. Не можна у тихому, спокійному і відкритому місті влаштовувати якісь неймовірні, надумані «чорні» детективи. Так робити не можна.

І саме тому, ми цієї справи не полишимо.

Ми готові надалі наполегливо відстоювати традиції та напрацювання, репутацію та імідж нашого міста і наших людей, проте, уклінно прошу вас усіх: не дозволяйте надалі маніпулювати собою.

Бачимо, що навіть найшанованіший канал має своїх власників та свої інтереси.

Розуміємо, що навіть найщиріших наших героїв хтось міг попросити чи переконати. Подивовані, що навіть найвідданішу роботу можна перекреслити однією телевізійною програмою.

Однак, зруйнувати справжню довіру нікому не вдасться.

Ми, жителі Долини,  і є справжніми господарями нашого міста.

Тож, крок за кроком, плече до плеча,

без фальшивої та «ведмежої» помочі «журналістів-гастролерів»

ми самі розберемось зі своїми проблемами,

подолаємо всі наші перешкоди і негаразди,

зробимо наше місто ще кращим, безпечнішим і комфортнішим для життя.

Вірю, що разом, усією громадою, ми усе це подужаємо і, безумовно, станемо ще сильнішими!

Дякую за Ваше розуміння і підтримку!

Разом ми все подолаємо!  

З повагою, Ваш міський голова, Володимир Гаразд

Ще фото:

В. Гаразд: усією громадою, ми усе це подужаємо і, безумовно, станемо ще сильнішими!

Не можна у тихому, спокійному і відкритому місті влаштовувати якісь неймовірні, надумані «чорні» детективи.

Так робити не можна.