Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


15.02.2018

“Сьогодні ви ознайомлюєтесь, а завтра працюватимете з нами”

У четвер, 15 лютого, учасники районної школи лідерів Долинського БДЮТ відвідали Долинську міську раду, щоб краще пізнати і зрозуміти завдання, можливості й діяльність її працівників та всього місцевого самоврядування.

Розпочали свою зустріч юні лідери з ознайомлення із роботою Громадської приймальні, куди першочергово надходять всі звернення, і де розпочинається повноцінний діалог та зворотній зв’язок громади із владою.

Далі керуюча справами міської ради Світлана Сапетна запросила допитливих і цікавих до нових знань школярів та їхніх наставників до участі в «круглому столі», перегляді тематичної медіапрезентації з цікавим і доступним форматом «запитуйте-відповідаємо».  Презентація діяльності міської ради була побудована за принципом від загального до конкретного. Ознайомлення з діяльністю органів місцевого самоврядування почалося з Конституційних засад, законодавчих норм, повноважень та відповідальності, відповідності принципам верховенства права в Україні та до конкретних дій Долинської міської ради. У формі діалогу діти довідалися про повноваження ради, основні ресурси для забезпечення життєдіяльності громад та стратегічного і перспективного планування. Щоб зустріч стала ще більш цікавою і продуктивною, Світлана Олександрівна запропонувала побавитись в гру «брейк-кафе». Лідери поділились на три групи: громада, влада і експерти. Отримали для гуртових завдань запитання :1.Які заходи повинні спільно робити влада і громада для успішного розвитку територіальної громади (міста, села,  селища)? 2.Що для вас є першочерговими завданнями для задоволення потреб громади? 3.Які першочергові завдання ви би поставили владі? На кожне запитання лідери мали дати до 5 відповідей, притому склад груп (окрім господарів кафе) змінювався, бо частина з однієї групи переходила в іншу. І це логічно, адже кожен громадянин може і має можливість стати учасником однієї з груп.

Відповіді були записані на трьох великих ватманах паперу і кожен з господарів кафе їх оголошував та розповідав детальніше по кожному пункту.

Юні лідери повинні бути почутими владою! Всі занотовані відповіді будуть передані  міському голові, а копії – головам районної ради і районної державної адміністрації.

Відтак Світлана Олександрівна подякувала юним лідерам за активність та ініціативність, а лідери всі хором теж подякували за цікаву зустріч. Підсумував вдячність від гостей координатор Районної школи лідерів, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Василь Королюк.

 Продовжилась зустріч спільною пам’ятною світлиною, а завершилась відвідинами диспетчерського пункту загальноміської системи відеоспостереження, що школярам було вкрай цікаво. Адже на екранах моніторів «живе» в реальному часі  все наше місто!

«Не забудьте помахати диспетчеру рукою… Ні не тут, а як будете йти вулицею. Він вас обов’язково побачить і помахає у відповідь» – запропонувала жартома Світлана Олександрівна.

Юні лідери ідею підхопили і вже за хвилину-другу після того, як вийшли з приміщення адмінбудинку, диспетчер побачив доброзичливі привітання на моніторі й  відповів на них.

Ось така була цікава зустріч. Про враження юних лідерів ми будемо читати в наступних публікаціях.. А їхні виховники, до речі, вже задумують до Долинської міської ради черговий ознайомчий візит. На цього разу з іще більшим залученням школярів. Бо в учнівському «сьогодні» ініціативна молодь ознайомлюється з роботою міської ради, а в дорослому «завтра»  матиме можливості працювати у її активі».