Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 36 сесії Долинської міської ради відбудеться 01 березня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2018 року
Початок роботи о 14:00 год.

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


29.01.2018

Знайомтесь: сімейні та дитячі лікарі Долинської центральної районної лікарні

23 січня 2018 року в актовому залі Долинської ЦРЛ відбулася нарада-семінар з медичними працівниками амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів. Проводила семінар заступник головного лікаря з медичної частини Ольга Ільчишин.
Ольга Миколаївна ознайомила присутніх з основними етапами реформи галузі охорони здоров’я, проінформувала медичних працівників про заходи, які проводяться в районі по впровадженню реформ на первинному рівні надання медичної допомоги. В районі розпорядженням РДА створено «Медичну раду реформ», до складу якої ввійшли представники районної державної адміністрації, районної ради, керівники закладів охорони здоров’я. Розроблено перспективний план формування спроможної мережі надання первинної медико-санітарної допомоги. Долинська ЦРЛ підключилась до національної системи eHealth, закуплено 12 робочих місць, в пілотному режимі закладається інформація про пацієнтів. Першочергово в районі необхідно створити некомерційне комунальне підприємство – центр первинної медичної допомоги, забезпечити всі заклади первинного рівня комп’ютерним обладнанням та інтернетом. З квітня сімейні лікарі, дільничні педіатри та дільничні терапевти можуть  підписувати декларації з пацієнтами. Заступник головного лікаря наголосила на важливість інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про впровадженню реформи медичної галузі,  – йдеться на сайті  Долинської ЦРЛ.

 

Знайомтесь:

Дитячі лікарі (педіатри)