Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


02.03.2017

Шановні мешканці м. Долина!

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці м. Долина!

В зв’язку з прийняттям Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники багатоквартирних будинків повинні визначитись із способом управліня в своєму будинку. Для визначення форми правління жителі багатоквартирних будинків створюють ініціативні групи, які проводять збори співвласників щодо визначення форми управління у будинках.

09 лютого 2017 року Виконавчий комітет Долинської міської ради прийняв Рішення № 30 «Про облік житлової нерухомості, що є власністю територіальної громади м. Долина», згідно якого комунальне підприємство «Управління комунального майна» Долинської міської ради уповноважено представляти інтереси міської ради м. Долина на зборах співвласників багатоквартирних будинків:http://rada.dolyna.info/doc/rishennya-vykonkomu/51626/.

Згідно ч. 4 ст. 10 ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» повідомлення про дату та місце проведення зборів співвласників має бути вручено не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення зборів у письмовій формі кожному співвласникові під розписку або шляхом поштового відправлення рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належить співвласнику в цьому багатоквартирному будинку, а також має бути розміщено у загальнодоступному місці при вході до кожного під’їзду багатоквартирного будинку.

Тому, наполегливо просимо, за 10 днів до проведення зборів співвласників багатоквартирного будинку повідомляти комунальне підприємство «Управління комунального майна» Долинської міської ради, що знаходиться за адресою:  77500, м. Долина, вул. Чорновола, 10.