Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якщо Ви зверталися за консультацією, чи отримали повну відповідь?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


06.12.2017

Серед переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування – Долинська міська рада

Відзнаки

ПЛАНУВАННЯ  РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ  МІСТА – УСПІШНА ПЕРСПЕКТИВА ДЛЯ ГРОМАДИ

5 грудня в рамках урочистостей і нагороджень з нагоди дня місцевого самоврядування в Івано-Франківській обласній раді відбулась ще одна важлива подія –  вручення дипломів переможцям обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.  Було подано 135 проектів з яких 58 стали переможцями на загальну суму  майже 26 мільйонів гривень.

Для цьогорічного конкурсу Івано-Франківська обласна рада визначила 4 пріоритети: стимулювання залучення інвестицій, підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, розвиток сільських територій і периферій навколо малих міст. Тож логічно бачити серед переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування – Долинська міська рада  з  оптимальним для реалізації  усіх  цих пріоритетів проектом “Планування розвитку території як основа реалізації інвестиційних проектів». Диплом переможця було вручено керуючій справами міської ради Світлані Олександрівній Сапетній.

Має також проекти-переможці і відповідні дипломи наш Долинський район.

Тростянецька сільська рада –«Будівництво водопроводу в селі Слобода-Долинська Долинського району Івано-Франківської області як продовження проекту «DESPRO”»

Рахинянська сільська рада – «Виготовлення та переробка органічної продукції на території Рахинянської сільської ради»

Новошинська сільська рада – « Виготовлення генерального плану забудови села Новошин Новошинської сільської ради Долинського району Івано- Франківської області з метою залучення інвестицій і розвитку туризму для покращення життя громади».

Є серед проектів –переможців  також 2 проекти  Витвицької сільської ради Витвицької ОТГ :

«Капітальний ремонт з облаштуванням території для встановлення туристичних наметових таборів у рамках обласного національно – патріотичного свята «Яворина», інших патріотичних заходів в урочищі «Розтока»  та « Капітальний ремонт приміщень дитячого туристичного притулку «Яворинка» у селі Липа Витвицької ОТГ Долинського району Івано – Франківської області».

Отже, переможці оголошені.  На часі – реалізація  проектів. Нехай вона буде  якнайбільш успішною і кожна громада  значимо відчує  позитивні зміни!