Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


06.12.2017

Серед переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування – Долинська міська рада

Відзнаки

ПЛАНУВАННЯ  РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ  МІСТА – УСПІШНА ПЕРСПЕКТИВА ДЛЯ ГРОМАДИ

5 грудня в рамках урочистостей і нагороджень з нагоди дня місцевого самоврядування в Івано-Франківській обласній раді відбулась ще одна важлива подія –  вручення дипломів переможцям обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.  Було подано 135 проектів з яких 58 стали переможцями на загальну суму  майже 26 мільйонів гривень.

Для цьогорічного конкурсу Івано-Франківська обласна рада визначила 4 пріоритети: стимулювання залучення інвестицій, підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, розвиток сільських територій і периферій навколо малих міст. Тож логічно бачити серед переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування – Долинська міська рада  з  оптимальним для реалізації  усіх  цих пріоритетів проектом “Планування розвитку території як основа реалізації інвестиційних проектів». Диплом переможця було вручено керуючій справами міської ради Світлані Олександрівній Сапетній.

Має також проекти-переможці і відповідні дипломи наш Долинський район.

Тростянецька сільська рада –«Будівництво водопроводу в селі Слобода-Долинська Долинського району Івано-Франківської області як продовження проекту «DESPRO”»

Рахинянська сільська рада – «Виготовлення та переробка органічної продукції на території Рахинянської сільської ради»

Новошинська сільська рада – « Виготовлення генерального плану забудови села Новошин Новошинської сільської ради Долинського району Івано- Франківської області з метою залучення інвестицій і розвитку туризму для покращення життя громади».

Є серед проектів –переможців  також 2 проекти  Витвицької сільської ради Витвицької ОТГ :

«Капітальний ремонт з облаштуванням території для встановлення туристичних наметових таборів у рамках обласного національно – патріотичного свята «Яворина», інших патріотичних заходів в урочищі «Розтока»  та « Капітальний ремонт приміщень дитячого туристичного притулку «Яворинка» у селі Липа Витвицької ОТГ Долинського району Івано – Франківської області».

Отже, переможці оголошені.  На часі – реалізація  проектів. Нехай вона буде  якнайбільш успішною і кожна громада  значимо відчує  позитивні зміни!