Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


19.06.2018

Щоб водограй знову «співав»

На Медовій алеї ось уже два роки малечу і дорослих долинян й гостей міста тішить  безпечний, гарний, сучасний пішохідний світловий фонтан. Але як відомо, нема нічого  такого, що не потребувало б оглядів і профілактичних робіт. Це стосується і нашого фонтану.

За час експлуатації комунальники переконались, що «вода камінь точить».  Адже в основі фонтану «просіла» піщано -гравійна подушка, вода намивала пісок, а він в свою чергу, – «підтягав» уверх плитку. Працівники КП «Комунгосп» вирішили укріпити піщану суміш спеціальною сіткою, зверху залити стяжкою, а відтак встановити плитку. Таким чином, вода з фонтану потраплятиме назад, до отворів, не розбризкуватиметься,  основа буде рівна, стійка і без просідань. Площа, охоплена  профілактичним ремонтом – близько 40 метрів квадратних.

Зазначимо, що на ці роботи з бюджету міста не витрачено жодної копійки – профілактичний плановий ремонт здійснюється трудовими ресурсами і резервними матеріалами КП «Комунгосп».

Комунальники зазначають, що раз на місяць вони також здійснюють обов’язкове прочищання артерій пішохідного фонтану, огляд всіх його систем. Просять дорослих бути вихованими самим, навчати добрій поведінці й своїх діток, не засмічувати та не забивати водяні отвори, не нищити плитку, не випробовувати на міцність світлові елементи. Прикро, що працівники КП «Комунгосп» замість будувати десь тротуар чи пішохідну доріжку  часто витрачають дорогоцінний літній час на вимушений поточний ремонт фонтану.

 Тож вчімось поважати нелегку господарчу працю, бо все, що є в місті – то для громади і кожного громадянина!