Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться 22 грудня 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконкому Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2017 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Проекти Громадського бюджету (оберіть до 2-х варіантів відповіді)

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


12.10.2017

Ще один піднятий пішохідний перехід  –  по вулиці  Грушевського

Долина уже має успішний досвід побудови піднятих пішохідних переходів, що є однією з найкращих практик у світі та є унікальним досвідом для України. Перші два піднятих пішохідних переходи були збудовані за фінансування міського бюджету на  вулицях Чорновола і Пушкіна. Будівництво нових пішохідних переходів передбачено  Програмою відновлення і будівництва елементів дорожньо – мостової, тротуарної  інфраструктури та організації дорожнього руху міста Долини на 2017 рік.

Оскільки Долинська міська рада підтримує громадські ініціативи й активно співпрацює з громадськими  організаціями, то  має успішний досвід у їх залученні до написання проектів.В результаті, громадська організація «Центр підтримки і розвитку реформ» виграла грант. За спільного фінансування  з міського бюджету і  гранту благодійної організації «Благодійний Фонд «КЕНЕКШНС» вже вдалось значно підвищити безпеку руху біля навчальних закладів міста. Про це свідчить збудоване недавно підняте пішохідне перехрестя в районі, де працюють спортивна школа, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, дитсадок “Теремок”, міська спеціалізована ЗОШ №6.  На даний час активно триває будівництво піднятого пішохідного переходу в районі загальноосвітньої школи №4, і №5, спеціалізованої школи-інтернату, дитсадка “Росинка”.

Як повідомила заступник міського голови Руслана Гаврилків, цього року ще один піднятий пішохідний перехід  планується  збудувати в межах вулиць Шептицького – Антоновича, де розташована  гімназія №1.

Практика будівництва піднятих пішохідних переходів себе повністю оправдовує, тож продовжуватиметься і надалі. Нерегульовані  пішохідні переходи (“зебри”)  відходять у минуле. А майбутнє – за безпечним і комфортним  дорожнім рухом для всіх  його учасників.