Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


12.10.2017

Ще один піднятий пішохідний перехід  –  по вулиці  Грушевського

Долина уже має успішний досвід побудови піднятих пішохідних переходів, що є однією з найкращих практик у світі та є унікальним досвідом для України. Перші два піднятих пішохідних переходи були збудовані за фінансування міського бюджету на  вулицях Чорновола і Пушкіна. Будівництво нових пішохідних переходів передбачено  Програмою відновлення і будівництва елементів дорожньо – мостової, тротуарної  інфраструктури та організації дорожнього руху міста Долини на 2017 рік.

Оскільки Долинська міська рада підтримує громадські ініціативи й активно співпрацює з громадськими  організаціями, то  має успішний досвід у їх залученні до написання проектів.В результаті, громадська організація «Центр підтримки і розвитку реформ» виграла грант. За спільного фінансування  з міського бюджету і  гранту благодійної організації «Благодійний Фонд «КЕНЕКШНС» вже вдалось значно підвищити безпеку руху біля навчальних закладів міста. Про це свідчить збудоване недавно підняте пішохідне перехрестя в районі, де працюють спортивна школа, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, дитсадок “Теремок”, міська спеціалізована ЗОШ №6.  На даний час активно триває будівництво піднятого пішохідного переходу в районі загальноосвітньої школи №4, і №5, спеціалізованої школи-інтернату, дитсадка “Росинка”.

Як повідомила заступник міського голови Руслана Гаврилків, цього року ще один піднятий пішохідний перехід  планується  збудувати в межах вулиць Шептицького – Антоновича, де розташована  гімназія №1.

Практика будівництва піднятих пішохідних переходів себе повністю оправдовує, тож продовжуватиметься і надалі. Нерегульовані  пішохідні переходи (“зебри”)  відходять у минуле. А майбутнє – за безпечним і комфортним  дорожнім рухом для всіх  його учасників.