Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


16.02.2018

Різдвяний вечір «Прославляємо, Тебе, Господи»

12 лютого, в час, коли християни відзначають свято трьох святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого, у Народному домі «Просвіта» м. Долини відбувся святковий різдвяний вечір.

Духовний захід зібра в глядачів, які насолоджувалися колядками й духовними піснями у виконанні о. Вітольда Левицького та зразкового аматорського вокального ансамблю «Діти Світла» НД «Просвіта» відділу культури Долинської РДА. Також всі присутні були приємно вражені вертепним дійством, яке подарували учні катехитичної школи “Полум’я Любові” парафії  “Серця Ісуса і Серця Марії”м. Долини під керівництвом катехита Тетяни Яблінської. Діти та молодь представили духовно-богословський зміст події народження нашого Спасителя, співали сучасні колядки, прославляючи Господа Бога Народженого. 

                                         У заході також взяли участь юні солісти та декламатори. Так,  долинянка Юлія Данилів, переможниця VI фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога», виконала пісню «Скажи, скажи»  а  внук о. Вітольда, Максим, читав напам’ ять поезію «Молитва матерів України».

У залі панувала тепла святкова атмосфера. Духовний вечір «Прославляємо Тебе, Господи» завершив цикл різдвяних свят, підсумувавши основні розповіді Святого Письма про народження Ісуса Христа.

Варто зазначити, що цей різдвяний захід попередньо відбувся також  для вірян парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м.Долини, у селищі Брошнів, Рожнятівського р-ну та у НД «Просвіта» м. Івано-Франківська.

Ми вдячні Богові Всевишньому та всім, хто допоміг в організації свята. Особливо дякуємо за сприяння п. Катерині Тусик, голові НД «Просвіта» м. Долини та п. Володимиру Гібчинському, начальнику відділу культури Долинської РДА.

Прес-центр

парафії «Серця Ісуса і Серця Марії»

 м. Долини