Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


26.01.2018

Різдвяна перемога ансамблю «Перла»

Ансамбль “Перла”  субото-недільної школи, який діє при римо-католицькій парафії  м. Долини  – серед переможців  ІІ фестивалю фольклорних дійств «Битва вертепів – 2018».

Захід відбувався  14-15 січня  у селі Підгір’я Богородчанського району Івано-Франківської області. Участь у дійстві взяли 37 колективів з різних регіонів України. Учасники змагалися в таких номінаціях: «Вертеп. Діти», «Вертеп. Дорослі», «Колядка. Діти», «Колядка. Дорослі». «Маланка. Діти», «Маланка. Дорослі». Призовий фонд складав 54 тисячі гривень. Скульптори брати Пилипонюки виготовили 6 авторських  статуеток, які вручили переможцям разом із грошовими призами. Нагорода за перше місце –  7 тисяч гривень, друге – п’ять тисяч, третє – три тисячі. Призи вручали окремо в дорослій та дитячій номінаціях.

 Долиняни  серед 11 дитячих колективів посіли  ІІІ місце.  Вертепне дійство приємно здивувало  жюрі і глядачів. 22 діток  з Долини у яскравих оригінальних костюмах вразили своєю артистичністю та вмінням вести себе на сцені. За свою перемогу “Перла” отримали  грошову премію у розмірі 3000 гривень,  диплом переможця і статуетку. А ще –  багато  надзвичайних вражень та  емоцій. «Ми перший раз взяли участь у саме такому дійстві і одразу ж  – призове місце», – тішиться своїми вихованцями керівник ансамблю Галина Регецька. Сьогодні при школі займається вісім десятків діток. Якщо говорити про їх здобутки  в загальному, то перемог та нагород чимало. «Перла» – часті гості з концертами у Польщі та різних містах України. Презентують українські та польські танці, співають та колядують. Вже зовсім скоро, завдяки ксьондзу Кшиштофу Панасовец, на юних акторів та танцюристів чекає турне по трьох містах Польщі та понад 40 концертів у великих залах. Нещодавно ансамбль сповіщав працівникам підприємств Долинщини та Вигоди про народження Ісусика. Прослава народження Месії в колядках та віршах лунала і на українській, і на польській мовах.

До речі, цьогоріч у вересні ансамбль “Перла” відзначатиме 10-річний ювілей. Готуються вже відтепер. Але насамперед на долинян та гостей міста від ансамблю «Перла»  очікує  цікаве дійство – «Розколяда»  у римо – католицькому костелі одразу після Служби Божої ( неділя, 28 січня, об  11.00 годині).  Послухати мелодійні виконання колядок та оцінити артистизм юних акторів у вертепних дійствах можуть всі бажаючі. Приходьте, колядуйте,  розважайте, Христа прославляйте!

Тижневик “Добра справа”