Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о :

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якщо Ви зверталися за консультацією, чи отримали повну відповідь?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


20.04.2017

Процес приватизації житла

Громадянин, який виявив бажання приватизувати займану ним і членами його сім’ї на умовах найму квартиру, звертається у відділ економіки міської ради, де отримує необхідну консультацію.

Доволі часто зустрічаються випадки, коли квартира, яку мають намір приватизувати, перебуває у статусі службового житла, тоді необхідно отримати консультацію юридичного відділу міської ради щодо процедури виключення квартири із ряду службових шляхом прийняття рішення виконавчого комітету.

Підготуйте  необхідні  документи:

  • Довідка про склад сім’ї наймача (отримати у Громадській приймальні міської ради). Довідка з місця навчання (для тих, хто знятий з реєстрації у зв’язку з навчанням)
  • Копія паспорта (1,2,11 сторінки) заявника та членів його сім’ї  (для неповнолітніх – копія свідоцтва про народження).
  • Ордер ( копія) (у разі відсутності ордера – отримати витяг із  рішення  про надання квартири у  архіві)
  • Технічний паспорт (замовити в одного із  сертифікованих суб’єктів: ОКП  Івано-Франківське  ОБТІ 2-46-23; Чех Лідія Михайлівна 0993421286; Золото Карпат 0660180192; Анатолій Гавриленко 0668180233, інші)
  •  Довідка з Ощадного банку про використання права на безоплатну приватизацію (вул. Грушевського, 26 – отримати у керуючого банку, тел.. 2-94-07). Робочі дні  понеділок-субота з 8:30-17:30,  (9:00-15:00 субота). Обід 13:00-14:00 (для цього взяти додатковий список у Громадській приймальні міської ради та подати до Ощадбанку для такої довідки)
  • Заяву (за підписом повнолітніх членів сімї) і вищезазначені документи подати у Громадську приймальню міської ради.. Підписання заяви замість тимчасово відсутнього члена сім’ї може здійснити інший член сім’ї при наявності нотаріально засвідченої довіреності, яка підтверджує згоду тимчасово відсутнього члена сім’ї на приватизацію житла і додається до даної заяви.

Куди звертатися:

 Громадська приймальня міської ради, за адресою: проспект Незалежності, 5; І поверх, тел. 2-88-00, більш детальна консультація – кабінет №35, тел. для довідок – 2-70-31. Прийомні дні – понеділок- пятниця з 8.00 до 17.15, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Скільки коштує приватизація житла:

Адміністративна послуга (рішення) у міській раді надається безоплатно.

Оплата за виготовлення технічного паспорта на житло – (залежить від площі квартири і становить приблизно  від 500 гривень).

Адміністративний збір за державну реєстрацію Свідоцтва про право власності у  державних реєстраторів економічного відділу Долинської міської ради становить 0,1%  прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 160 гривень (для державної реєстрації мати технічний паспорт, оригінали паспортів, рішення міської ради)

Відділ економіки міської ради