Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Чи було якісним і швидким обслуговування в Громадській приймальні?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


18.07.2017

Процедура приватизації квартири у Долині

Крок перший. Первинний прийом

Отже, якщо ви вирішили приватизувати житло, для здійснення задуманого необхідно зробити декілька кроків. Першим має стати первинний прийом: потрібно звернутися до  Громадської приймальні міської ради або безпосередньо до спеціаліста відділу економіки та отримати первинну консультацію про можливість приватизації житла та обсяг необхідних документів, Громадська приймальня  функціонує за адресою: м. Долина , пр. Незалежності, 5, І поверх, тел. 28800  та відділ економіки  ІІІ поверх, тел. 27031);

Крок другий. Збір документів

  1. Довідка про склад сім’ї наймача та додатковий список (каб. №12 або  Громадська приймальня міської ради)
  2. Довідка з Ощадного банку про використання суми житлового чеку і його залишку (вул. Грушевського, 26-А)
  3. Довідка з місця навчання (для тих, хто знятий з реєстрації у зв’язку з навчанням)
  4. Копія документа,  що  посвідчує  особу заявника та членів його сім’ї (для неповнолітніх – копія свідоцтва про народження),
  5. Копія ордера про надання жилої площі
  6. Заява – згода  тимчасово відсутніх  членів  сім’ї  наймача  на приватизацію квартири (за потреби); За наявності інші документи, що підтверджують непередбачені надзвичайні обставини (свідоцтво про смерть наймача,свідоцтво про розлучення ін.)
  7. Технічний паспорт (замовити у сертифікованого  фахівця)
  8. Заява (за підписом повнолітніх членів сімї)
    Зібрані документи необхідно подати до Громадської приймальні міської ради.

Крок третій.   Отримання свідоцтва про право власності

На черговому засіданні виконавчого комітету буде  прийнято рішення про передачу у власність квартири. Після цього здійснюється процес підготовки та видачі свідоцтва про право власності на квартиру.  Відділ економіки готує приватизаційні платіжні доручення для оплати житлових чеків на кожного повнолітнього і неповнолітнього члена сім’ї та видає їх заявнику.  Платіжне доручення складається з чотирьох корінців, один з яких повертається заявником у відділ економіки після оплати. Оплата за дорученням здійснюється повнолітніми особами особисто і батьками за неповнолітніх осіб. При цьому, необхідно мати при собі паспорти всіх повнолітніх членів сім’ї та свідоцтва про народження неповнолітніх мешканців квартири . Пам’ятайте, що платіжне доручення дійсне один місяць.
Для отримання свідоцтва про право власності заявнику необхідно подати у відділ економіки паспорта всіх повнолітніх і свідоцтва про народження всіх неповнолітніх мешканців квартири, а також погашення корінців платіжних доручень (тобто квитанції).  При видачі документів,  у  паспортах (свідоцтвах про народження)  власників квартири робиться наступна позначка: “Право на безоплатну приватизацію житла використано в обсязі __ кв. м при нормі __ кв. м загальної площі”.

Крок чотири.   

Подати Свідоцтво про право власності  на державну реєстрацію  до  державних реєстраторів  економічного відділу  Долинської  міської ради (мати технічний паспорт, оригінали  паспортів, рішення міської ради).