ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

29.11.2012

Прокуратура взялась за незадовільний стан “державних” доріг Прикарпаття

Під час прокурорської перевірки, в черговий раз було виявлено халатне ставлення посадовців служби автомобільних доріг Івано-Франківської області до виконання своїх обов’язків.

Оскільки управління дорогами загального користування здійснює Державна служба автомобільних доріг, то саме ця установа зобов’язана створити безпечні та зручні умови руху, організувати будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг. До останніх, до слова в місті Долина належать автодороги державного значення в межах вулиць Хмельницького – Міцкевича – Данила Галицького та Обліски, які в порівнянні з тими ж комунальними дорогами всередині міста, що знаходяться на балансі КП “Комунгосп”, місцями перебувають в м’яко кажучи не зовсім задовільному стані. В першу чергу, до найпроблемніших з точки зору стану асфальтного покриття  в Долині продовжує залишатись відрізок вулиці Хмельницького від кільця до залізничного переїзду. Проте, навіть його можна назвати справжнім автобаном, в порівнянні зі станом тієї ж державної автотраси в сусідньому Болехові.

Одним словом, реалії сьогодення засвідчують факт – стан утримання автошляхів є незадовільним і впливає на безпеку руху. Через велику кількість вибоїн та ям швидкість руху транспорту на окремих ділянках доріг на Прикарпатті становить 20 км/год. Водії змушені маневрувати, виїжджаючи на зустрічну смугу та створюючи аварійні ситуації. Саме через поганий стан дорожнього полотна з початку року в області сталось 17 ДТП, у яких загинули та травмувались люди.

З вимогою усунути ці порушення прокуратурою внесено подання начальнику служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. За неналежне виконання своїх службових обов’язків одного з керівників даної установи притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Таку ж догану отримав інженер, який відповідає за безпеку руху.