ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

30.10.2018

Пора об’єднуватися в ОТГ

Сьогодні, 30 жовтня 2018 року, в Долинській міській раді відбулося перше засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Своє бажання об’єднатися в Долинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Долині висловили 5 територіальних громад та прийняли відповідні рішення. Це Долинська міська рада, Малотур’янська і Солуківська сільські ради Долинського району, Лоп’янська і Грабівська сільські ради Рожнятівського району.

Спільна робоча група на своєму першому засіданні напрацювала проекти рішень кожної ради, що увійде до складу ОТГ та план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, які будуть запропоновані їм для обговорення.

В Україні процес децентралізації розпочався 2014 року з прийняттям Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, Законів «Про співробітництво територіальних громад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ряду змін до Бюджетного і Податкового кодексів.

Ми довго спостерігали за ходом реформи в країні, процесом добровільного об’єднання, перевагами та перспективами об’єднаних громад. Сьогодні ми вже спільно визначилися та стали на шлях створення дієвого і спроможного органу місцевого самоврядування – об’єднаної територіальної громади.