Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


18.12.2017

Подарувати безпечне свято собі та своїй родині

Щоб лихо нікому не затьмарило свят, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки.

Насамперед правила пожежної безпеки стосуються новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовують під час святкування Нового року і Різдва Христового.

При цьому штучні ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й «розтікаються». Щоб ялинка приносила тільки радість, встановлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню — камінів, газових плит тощо.

Щоб ялинка не впала і не поранила дитину, її потрібно правильно зібрати і надійно встановити, а іграшки на ній рівномірно розподілити. На ялинку не можна встановлювати свічки та бенгальські вогні, особливо в поєднанні з ватним «снігом» і паперовими іграшками. Збирати штучну ялинку потрібно згідно з інструкцією. Під час складання ялинки не слід підпускати до неї дітей.

У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під наглядом дорослих. Для безпеки дітей ялинку краще наряджати легкими прикрасами, які не б’ються. Не спрямовуйте в бік ялинки хлопавки.

Слід дотримуватися і правил електробезпеки!

Для прикрашання ялинки не можна використовувати несправні й несертифіковані електричні вироби. Ілюмінація повинна бути виконана з дотриманням правил розміщення електроустановок; у випадку використання електричної освітлювальної мережі без понижувального трансформатора на ялинці можна розміщувати гірлянди тільки з послідовним включенням лампочок напругою до 12 V, потужність лампочок не повинна перевищувати 25 Вт; електропроводка до лампочок ялинкової ілюмінації повинна бути з гнучкими дротами з мідними жилами. Підключати гірлянди до мережі потрібно тільки за допомогою штепсельних з’єднань. У разі виявлення несправності в ілюмінації (нагрівання дротів, миготіння лампочок, іскріння) її потрібно негайно вимкнути.

Пам’ятайте: лише у випадку дотримання цих правил ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині!

 Ірина Напуда

 Долинський РВ У ДСНС в області