Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


10.11.2017

Побороли негоду заради незабутніх фінішних емоцій

Ярослав Рудяк взяв участь у Масштабному міжнародному півмарафоні GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017

Другий за ліком Львівський півмарафон зібрав у неділю  29 жовтня 2 250 бігунів із 25 країн світу, що побороли негоду заради незабутніх фінішних емоцій. Професіонали та любителі, дорослі та діти – до спортивного свята сьогодні міг долучитися кожний. Серед них і наш земляк – бігун з Долини Ярослав Рудяк.  Серед представників з Польщі, Білорусі і навіть Канади, Ярослав  зайняв загальне 808 місце та серед вікової категорії 50 – 59 років – почесне 25 – те. «Це для мене вагома перемога і важлива участь, бо ж даний півмарафон, не щось таке звичайне, а має престижну відзнаку – три зірки від Європейської асоціації легкої атлетики, що є свідченням високого рівня організації заходу. Я подолав 21 км за 2 години 06 хвилин. В підсумку нагороджений медаллю», – розповідає Ярослав Миколайович.

І нагороду наш земляк отримав також непросту. Родзинкою другого Львівського півмарафону стали медалі фінішерів. Кожен учасник дистанції 21, 0975 км отримав на фініші унікальну пам’ятну медаль із зображенням портрету Андрія Кузьменка (лідер гурту «Скрябін»). Саме за його зображення проголосували більшість учасників відкритого онлайн-голосування на сайті півмарафону. Лідери головної дистанції отримали пам’ятну медаль із рук батька видатного співака.

Як зазначають на сайті Львівської  міської ради, цьогорічний пів марафон є благодійним і 50% від стартового внеску учасників цього забігу буде направлено для благодійної допомоги воїнам АТО, а саме на придбання спортивного протезу для героя мультимедійного проекту «Переможці». Окрім благодійного забігу, вперше у Львові в рамках GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 відбувся сімейний забіг на 2 км Family Run. Пробігти самостійно дистанцію могли  і маленькі спортсмени. Для них було організовано традиційні старти на 100, 500 і 1000 метрів.

«Було дуже цікаво, зустрів багатьох давніх друзів, знайомих, побачив чимало історичних пам’яток, бо ж маршрут пробігу був особливим – 50% шлях по бруківці. Спасибі людям, завдяки яким мав можливість поїхати до Львова на цей захід, які постійно мене підтримують, а це: Олександр Матусевич, Василь Бойко, Василь Лисейко, Михайло Марковський, Олександр Зарічнюк, Віталій Мицан, Оксана Гринь, Леся Стефанів, Василь Кос, Степан Мадарак. Окрема подяка міському голові Володимиру Гаразду, який мене завжди підтримує для прослави рідного міста Долина», – зазначає Ярослав та вже починає готуватись до наступних змагань і марафонів.

тижневик “Добра справа”