Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якщо Ви зверталися за консультацією, чи отримали повну відповідь?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


19.05.2017

Підсумкове заняття районної школи лідерів

Все в нашому житті має початок і завершення. Травень місяць… Останні уроки, останні заняття, останні зустрічі, останні дзвоники – початок літніх канікул, початок стежини в доросле життя. Все це відбувається в травні!

Не оминула ця закономірність і Долинську районну школу лідерів.

Вчора, 18 травня, у День вишиванки, учасники районної школи лідерів востаннє у цьому році зібрались разом, щоб підвести підсумки навчального року, що минає, обговорити перспективи на майбутнє. І все відбувалось у формі діалогу, відвертої розмови за горнятком чаю і смачним печивом у колі друзів: лідерів учнівського самоврядування та їх кураторів. До речі, солодке печиво юним лідерам люб’язно подарував наш «солодкий спонсор» – приватний підприємець Василь Омелянович Лисейко. Велике Вам лідерське «ДЯКУЮ»!

Як годиться, діалог розпочався зі звіту президента Долинської районної школи лідерів Оксани Галів. Цьогоріч звіт проходив у форматі представлення досягнень Долинської районної школи лідерів на рівні області та України в цілому.

Далі відверту розмову продовжили випускники: 11-класники ЗОШ І-ІІІ ст.  та 9-класники ЗОШ І, ІІ ст.

Зі смутком в серці та на душі розмова тривала більше години. Спогади про перші враження від занять в школі лідерів, про  найцікавіші заняття, втілення лідерських ідей. А найголовніше, кожен розповів про нових друзів та можливість позбутись деяких комплексів.

Далі було нагородження найактивніших лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району. Грамоти управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА вручив начальник управління Володимир Сподар, який також звернувся з напутнім словом до присутніх.

Під час другої частини заняття учасники Долинської районної школи лідерів відзначили День вишиванки. Долучившись до учасників Параду вишиванок, вони лідерською командо пройшли містом зі своєю емблемою.

В рамках святкування Дня вишиванки учасники Параду  вишиванок мали можливість брати участь у різноманітних цікавих заходах: «Фотосесія у вишиванках», «Дефіле у вишиванці» та конкурсі «Довга коса – дівоча краса». І тут учасники районної школи лідерів та стояли осторонь. Вони активно долучились до участі в усіх заходах. Лідери ж!!!

Дай, Боже,  щоб почуття взаємодопомоги, взаєморозуміння, підтримки, які куратори Долинської районної школи лідерів прищеплювали своїм вихованцям під час усіх занять, супроводжував їх впродовж усього життя!

Нехай щастить Вам, юні лідери!

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????