Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 49 сесії Долинської міської ради відбудеться 07 березня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


14.05.2018

Під срібний звук бандур

Національна заслужена капела бандуристів ім.Г.Майбороди (диригент Юрій Курач) – це нова ера  українського кобзарського мистецтва. За майже столітню історію  існування  не одне покоління молодих виконавців демонструвало своє мистецтво в багатьох містах України та зарубіжжя, завойовувало престижні місця на  численних конкурсах. Успіх у Долині продовжує низку  сценічних перемог. На недільному концерті, присвяченому Дню матері, бандуристи донесли до публіки, що бандура – це притаманний  сучасності автентичний інструмент!

Слухачі  насолоджувались співом солістів заслуженої  капели бандуристів, які дали півторагодинний концерт. До програми увійшли твори, які об’єднала важлива тема – боротьба української держави за свою незалежність. Лунали пісні, що надихають до мужності, чес ті, гідності та патріотизму від епохи козаччини до нашого сьогодення. Зворушливим було виконання пісень про матерів, чиї сини є Героями України. Також слухачі задовільнилися несподіваними гумористичними сценічними рішеннями нової програми.

Неперевершене звучання чоловічих голосів свідомих українців – найкращих синів свого народу – в поєднанні з віртуозним акомпанементом бандури, виконання складних творів, які при цьому базуються на глибинній національній основі, філігранна відшліфованість кожного номеру, величний, драматичний характер творів, інколи несподівано поєднаний з вибуховим гумором, елементами сучасного запального шоу – не міг не вражати і не заворожувати глядачів. Бо вони зустрічали виконання кожного номеру програми бурхливими оплесками. Таку музику слухачі люблять, розуміють. Кожен виступ капели вражає внутрішнім духом непокори і прагнення до самобутності риси, котрі завжди були, є і будуть ознакою українців!

Долинська публіка влаштувала гучні овації виконавцям та диригенту, і хоч відгриміли заключні акорди концерту, слухачі ще довго не відпускали колектив зі сцени. На завершення зустрічі міський голова Володимир Гаразд привітав  всіх матерів із святом, а учасникам капели щиро побажав подальших успіхів. Володимир Степанович, за ініціативи диригента капели, заграв на сопілці. Така милозвучна гра сприйнялось глядачами дуже позитивно і супроводжувалось гучними оплесками.

Виконавці були розчулені тим, як долиняни та гості тепло сприйняли виступ відомого в Україні і світі колективу. І пообіцяли незабаром приїхати знову.