Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Адміністрування сайту

Лічильник

27.06.2018

Перемога, якою пишаємось

Завершився обласний футбольний чемпіонат сезону 2017/18 років. Чемпіон відомий. Ним вперше став ФК «Галич». Боротьба за срібло та бронзу тривала до минулої неділі. Того дня долинський «Нафтовик» вдома приймав «Колос Городенківщини». І це таки сталось! Підопічні Валентина Москвіна – срібні призери Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу сезону 2017/18.

Гра була дуже цікавою, складною та напруженою. Команди добре підготувались і були налаштовані тільки на перемогу. З першої хвилини гри команда «Нафтовик» наполегливо стала атакувати команду «Колос». І всі спроби взяти ворота виявились результативними.  Наша команда зайняла активну тактику гри та вміло зривала атаки  суперника до своїх воріт. На перерву після першого тайму команди пішли з рахунком 4:0. Після перерви обидві команди нетерпляче перейшли  до контр атак. Боротьба стрімко переходила з однієї половини поля в другу, але шансів у «Колосу» уже не залишалось.

Гра є гра, хтось має бути переможцем, а хтось переможеним. В другій половині другого тайму команді «Нафтовика» вдалось забити один за одним аж вісім голів. З рахунком 8:2 збірна команда «Нафтовик» в цьому році гарантувала собі фініш у медальній зоні. Відзначились такі гравці: двічі у ворота суперників гола забив Василь Лаврінок, по одному-Іван Пастух, Богдан Гутник, Юрій Білогубка, Сергій Халацький, Михайло Бабінчук, Роман Дяків.

Надзвичайно цікавий і безкомпромісний поєдинок став справжнім подарунком вболівальникам до Дня молоді.