Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


07.09.2018

Особливий день музею «Бойківщина»

Дні народження – це особливі дні, в які хочеться виглядати найкраще, отримувати найкраще і звісно розділяти це свято з кимось. І не важливо чи то буде людина, чи установа, однаково приємно знати, що про тебе пам’ятають, тебе люблять, тебе вітають. І ми, музейники, такі щасливі, що ви 5 вересня були з нами, проявили свою повагу та прихильність відвідавши музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів в день нашого 15-ліття!

Ви зробили найважливіше – відгукнулися на наше запрошення, а ми зі свого боку постаралися організувати для вас найкращі спогади цього дня.

Музей в цей день можна було не тільки традиційно оглянути, але й відчути на дотик.

Ще навіть не зайшовши в приміщення музею, глядачів яскравими відблисками зустрічали  коновки, глечики, діжки, корита, маглівниці та багато інших речей на «доріжці у минувшину», котру розпочинали живі статуї. Хто проходив доріжкою розумів, що от він переходить з сучасного суєтного до такого старовинного, пам’ятного, яке музейники з особливістю бережуть  для вас!

Та доріжка це був тільки початок. В   музеї наші відвідувачі перемелювали пшеницю в борошно на справжнісіньких жорнах. Видобували гучні звуки з трембіти та тихіші з дримби, мали можливість не бачачи відгадувати на дотик старовинні музейні речі, такі як повісмо чи лялька-мотанка. А ще розмальовувати бойківську хату та з допомогою керівника школи танцю Оксани Михайлівни Судол вивчали бойківський танець. На завершення всі учасники гри отримували фото на згадку  у стилізованій «газеті» музею.

 Дякуємо вам усім, а особливо Дзудзило Лілії Володимирівні, Менделі Тетяні Петрівні, Яжик Лілії Іванівні та їхнім чудовим, енергійним, розумним та веселим класам. А також Оксані Судол та Івану Кондрину, які завжди поруч, коли ми їх потребуємо.  Дякуємо дівчатам Вікторії Штеньович та Богдані Соломчак, котрі грали роль живих скульптур. Дякуємо!Чекаємо наступних зустрічей в музеї!

 Музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів