Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


14.08.2018

Оригінальна марка Долини – для філателістів, світу, України!

 

 Як ми вже зазначали в попередніх публікаціях, 1418 року наше місто отримало вперше королівське Магдебурзьке право. Тож маємо цьогоріч поважний ювілей. Підготовка до нього дуже серйозна, масштабна, різнотематична.

 Кажуть, що колесо історії не залишає за собою довготривалого сліду, натомість марки – це  тривала в століттях й правдива історія міст, народностей, держав. З ініціативи міського голови Володимира Гаразда долинський художник, автор прапора Долини Юрій Фреїв створив дизайн поштової марки «Долина. 600 років Магдебурзького права» на конверти, а також подарункової.

На поштовій марці – герб Долини. А на різнобарвній подарунковій – храми і собори міста, пам’ятки і пам’ятники.

Водночас художник Геннадій Задніпряний розробив дуже гарний дизайн долинського художнього конверта. На титульній стороні зображений будинок Долинського староства.

Зазначимо, що атрибути ювілейного відзначення такої поважної дати створити було не так просто. Праця над ними тривала багато місяців. Вже невдовзі, а саме після урочистої презентації в Долині  – УДПЗЗ «Укрпошта» відпустить їх у “вільне плавання”. Відтак, долиняни та гості міста  зможуть придбати конверти та марки, написати листи своїм рідним, друзям, близьким. А філателісти України і світу матимуть ще одну рідкісну й унікальну художню поштову марку до своїх безцінних колекцій.

Тільки один день22 серпня 2018 р. о 15:00 год. в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться спеціальне погашення художніх конвертів поштовим штемпелем «600-річчя надання Магдебурзького права м.  Долина».

Запрошуємо всіх охочих придбати конверти та марки і поставити відбиток спеціального штемпеля на пам’ять про цей знаменний для Долини день!

Також, якщо Ви бажаєте поділитися своєю колекцією поштових марок чи конвертів, будемо радіх цього святкового дня, організувати Вашу персональну виставку.