Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання позачергової 48 сесії Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 22 лютого 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник


15.06.2018

Оновлення міських дворів

Безпечні та комфортні двори – в пріоритеті міста, і для цього впродовж двох років працює міська влада, залучаючи громадськість до діалогу та співпраці. Мова йде про очищення прибудинкових територій від встановлених без дозвільних документів гаражів та інших тимчасових споруд.

На сьогоднішній день 104 гаражі забрані з прибудинкових територій. Повністю очищені від  металевих самобудів прибудинкові території по вулицях Чорновола, 6, Незалежності, 13, 15, 17, Грушевського 26 в, Обліски, 24 б,  завершується демонтаж тимчасових споруд по вулиці Пушкіна, почали звільняти територію по вулиці Обліски, 117б.

Як ми вже неодноразово згадували, по вулиці Молодіжній виділена земельна ділянка для розміщення гаражів. За інформацією відділу інспекції Долинської міської ради, з 51 власників гаражів, які отримали дозвіл виконавчого комітету міської ради, новоселами стали вже 39.

Звільнені від багаторічного засилля прибудинкові території просвітліли, дихнули «на повні груди», просторово стали більші.

На звільнених від гаражів подвір’ях з мешканцями прилеглих будинків міська рада узгоджує благоустрій, створення відпочинкових зон, дитячих майданчиків, паркувальних місць, озеленення. Як вдалий приклад – територія «Наш сад» по проспекту Незалежності 13-17. Щойно звідти виїхали гаражі – яблуні, сливи, горіх та інші дерева розрослися, потягнулись вгору. А міська рада за побажаннями жителів встановила великий ігровий майданчик. І це тільки початок великих позитивних змін благоустрою цього мікрорайону.

Долиняни починають дедалі більше усвідомлювати, що те, яким буде їхній двір завтра – залежить від них вже сьогодні. Якщо вам уже нестерпно набридло щодня бачити «шанхайський» безлад, дихати вихлопними газами, чути гуркіт машин і скрип іржавих гаражних брам – організовуйтесь, приймайте спільні рішення, переконуйте сусідів, які нікого не питаючись прилаштували гаражі на вашій  прибудинковій території, звільнити її. Бо територія спільна і вільна для всіх!

Дорогі долиняни, будьте і надалі активними та ініціативними. Очистимо місто від залізних монстрів – до останнього гаража- самобуда. Тоді будемо ближчі  ще  на крок  і до еталону європейського міста, а насамперед –  власного затишку й комфорту.