ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

06.11.2018

Одними з перших в Україні зареєстрували декларацію про готовність об’єкта до експлуатації

Як ми вже інформували в минулих публікаціях, легалізувати дачні та приватні будинки, збудовані без дозвільних документів стало простіше. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Долинської міської ради в рамках «Будівельної амністії» одним з перших в Україні зареєстрував декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, який був збудований без дозвільних документів. В результаті – власник земельної ділянки відповідного цільового призначення отримав можливість зареєструвати право власності на свою нерухомість.

Ключовим нововведенням є те, що процедура легалізації будівель і споруд для населення максимально спрощена і не має часових обмежень, як це було минулих років. Отже, можна узаконити індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року; будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Дорогі долиняни, безкоштовно отримати якісну, професійну консультацію наших фахівців на початку зведення будинку, а також скористатися правом узаконити без штрафів самовільні будови, ви можете звернувшись до відділу державного архітектурно-будівельного контролю Долинської міської ради за адресою: вул. Чорновола, 6 або зателефонувавши 2-81-20.

Будуймо законно, в співпраці!