ПЕРЕЙТИ ДО НОВОЇ ВЕРСІЇ САЙТУАрхіви публікаційДолинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання сесії Долинської міської ради відбудеться :
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

Лічильник
На сторожі Вашої безпеки

0 (800) 50 10 89

ЦІЛОДОБОВИЙ безкоштовний зв'язок з інспекторами відділу інспекції Долинської міської ради

15.05.2019

Одна велика родина: заклад дошкільної освіти і сім’я

Сім’я –  одна з найбільших цінностей людства, яка  давніх часів і до наших днів залишається незмінною. У сім’ї формується і розвивається особистість дитини. Від того, якими барвами буде  осяяне дитинство найменшеньких,  без перебільшення, залежить майбутнє суспільства і нашої планети.

Співпраця нашого  дошкільного закладу та сімей вихованців  є систематичною і постійною. У батьків вона  побудована на пріоритеті відповідальності, у вихователів – пріоритеті всебічного розвитку і виховання дитини в контексті її родини. Основний шлях налагодження такої співпраці – спільні свята із  активним залученням до них батьків. У ЗДО «Зірочка»  таких заходів є  впродовж року  достатньо для того, щоб співпраця  була  корисною, перспективною,  успішною.

Як приклад – 15 травня, коли весь світ  відзначає  Міжнародний день сім’ї, – у ЗДО «Зірочка» відбулося велелюдне спортивне свято з участю батьків «Мама, тато і я – спортивна сім’я».  Невимовною радістю для діток було те, що в естафетах, змаганнях і руханках разом з ними  брали участь мами і татусі. Інструктор з фізичного виховання Дарвай М.В.,  акцентувала увагу батьків на загартуванні та фізичному розвитку їхніх діток, формування дружних стосунків з малечею, взаємодопомогу і взаємопідтримку  в родині. Доповнила захід  міні – виставка фотоколажів «Моя  сім’я».

Підсумком  спортивного свята  був змістовний діалог, спілкування з побажаннями від  батьків наших вихованців  такі заходи проводити  якнайчастіше.  Так і  буде.  Адже наш  дитячий садок і сім’я кожного вихованця – це одна велика родина. Тісна та плідна взаємна  співпраця є  запорука успіху в навчанні і вихованні дошкільнят.

Підготувала: Чудик О. І.,
вихователь-методист ЗДО “Зірочка” 
Долинської міської ради