Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


27.12.2017

Новини з Долини:працівники КП «Комунгосп» здійснюють прикрашання святковою ілюмінацією ялинки в історичній частині та облаштування декорацій біля головної ялинки міста.

Новини господарчі

Сьогодні, 27 грудня, працівники КП «Комунгосп» здійснюють прикрашання святковою ілюмінацією  ялинки в історичній частині та облаштування декорацій біля головної ялинки міста.

Триває поточний ремонт вулиці Івасюка та заміна ламп мережі вуличного освітлення по вулиці  Хмельницького.

Значний обсяг робіт  комунальники  виконують на території  підприємства: виготовляють  контейнери для твердих побутових відходів, дерев’яні стелажі, металеві каркаси гойдалок для дитячих майданчиків.

 Новини культурно-мистецькі

Шановні долиняни та гості міста!

Щоб причепурити свої рідні оселі до Різдва, придбати новорічні подарунки близьким та друзям, ласкаво просимо вас завітати до музею «Бойківщина»! Саме сьогодні у фойє музею розпочалась традиційна передсвяткова новорічно-різдвяна ярмарка солом’яних дідухів, ангеликів, новорічних вінків та підсвічників, ялинкових прикрас та іграшок зі скла, соломи та кераміки від майстрів бойківського ремесла.

Своїми виробами цьогоріч вас будуть дивувати майстри соломоплетіння Юлія Чічак (с. Небилів Рожнятівського р-ну) та Наталії Бойко (м. Галич), майстер ляльки-мотанки Оксана Стефанишин (м. Борислав), виробів зі скла Олег Доморецький (м. Львів), кераміки та новорічних композицій Світлана Петращук (м. Івано-Франківськ).

Ярмарка, що працює четвертий рік поспіль у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів буде приймати своїх гостей та відвідувачів до кінця різдвяних свят, а саме до 20 січня вже Нового 2018 Року.

Новорічно-різдвяна ярмарка  чекає на Вас!!!