Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 36 сесії Долинської міської ради відбудеться 01 березня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 21 лютого 2018 року
Початок роботи о 14:00 год.

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


05.12.2017

Новини з Долини:працівники КП «Комунгосп» здійснюють насамперед розчищання від снігу доріг, доріжок, вулиць міста, посипку і довіз протиожеледної суміші

Новини господарчі

Сьогодні, 05 грудня, працівники КП «Комунгосп»  здійснюють насамперед розчищання від снігу доріг, доріжок, вулиць міста,  посипку і довіз протиожеледної суміші.

По проспекту Незалежності триває підготовка до облаштування головної новорічної ялинки міста, а на території стадіону «Нафтовик» – видалення чагарника.

Електрики встановлюють опори та монтують лінію вуличного освітлення по вулиці Грушевського, а також здійснюють технічну перевірку новорічної ілюмінації.

На території підприємства комунальники вигототовляють стелжі для виробничого тепличного приміщення.

Комунальне підприємство «Управління комунального майна» Долинської міської ради інформує про виконання робіт підрядниками.

ТзОВ “ЕкоПрофі” продовжують виконання робіт з утеплення цоколя ДНЗ “Сонечко” й ДНЗ “Зірочка” та ремонту приміщення по пр. Незалежності, 12.

ТзОВ “Енергосервісна компанія”Адамсон” розпочали реконструкцію котельні ДНЗ “Зірочка”, виконують утеплення фасадів за адресою Пушкіна, 6, Грушевського, 18б, Обліски, 2, утеплення цоколя та ремонт відмостки  по вулиці Грушевського, 20.

ТзОВ “Планета здоров’я -Т” виконують утеплення фасадів  по вулиці Довбуша, 2а й Хмельницького,21а.

Новини культурно-мистецькі

У Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів триває фотовиставка «Революція Гідності на рубежі 2013-2014 років».

Колекція кольорових фотодокументів, що налічує близько 170 копій детально розповідає про історичні події чотирирічної давності в самому серці української столиці.

Кожен відвідувач виставки явно згадає причини, хід і наслідки Революції на Майдані, ті буремні події, викликані спротивом студентської молоді проти відходу політичного керівництва України від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію. Євромайдан, що охоплює події з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року,  підтримав весь український народ.  Пам’ять про його героїв – Героїв Небесної сотні в українських серцях буде жити вічно.

Виставка триватиме до 17 грудня.

Щиро запрошуємо до ознайомлення школярів, вчителів історії, патріотичну молодь, небайдужих до історії незалежної України гостей та жителів міста.