Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


07.11.2017

Новини з Долини:працівники КП «Комунгосп» розпочали облаштування до зимового сезону дитячої гірки по вулиці Грушевського

Новини господарчі

Сьогодні,07 листопада, працівники КП «Комунгосп» розпочали облаштування до зимового  сезону  дитячої гірки по вулиці Грушевського.

У міському парку комунальники вивозять гілки дерев, листя і видаляють чагарник, а по вулиці Західній завершують встановлення лотків водовідведення.

На подвір’ї  ДНЗ «Сонечко» комунальники  працюють над встановленням пандуса. По вулиці Грушевського триває  бетонування основ опор вуличного освітлення, а по вулиці Обліски – заміна ламп.

На території підприємства триває виготовлення  контейнерів для твердих побутових відходів й бетонних ваз.

Комунальне підприємство «Управління комунального майна» Долинської міської ради  інформує про виконання робіт підрядниками.  Основний акцент – на термомодернізації будівель.

ТзОВ “ЕкоПрофі” на даний час виконує утеплення цоколя ДНЗ “Сонечко”, а ТзОВ “Енергосервісна компанія”Адамсон” продовжує утеплення фасаду  по вулиці Пушкіна, 6.

Новини культурно-мистецькі

До уваги долинян та гостей міста!

У Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів  триває виставка молодої майстрині петриківського розпису з Івано-Франківщини Зоряни Мочічук.

Колекція робіт розпису та графіки об’єднані назвою «Райський сад» та налічують 30 робіт. Твори розписані на картоні та дереві гуашевими і акриловими фарбами. Мистецькі роботи майстрині з казковими птахами та чарівними квітами заслуговують прикрасити будь-яку оселю.

Опісля кожної персональної виставки більша частина колекції розписів майстрині мандрують по Україні та за рубіж. А з петриківським розписом Зоряни Мочічук вже встигли ознайомитися в м. Львові (2015 р.), у виставковій залі «Бастіону» м. Івано-Франківська (2016 р., 2017), м. Тисмениці (2017 р.) та на даний час роботи представлені до ознайомлення долинян та гостей Долинщини.

Виставка петриківського розпису «Райський сад» триватиме до 25 листопада ц.р.

Щиро запрошуємо до перегляду!

 Чекаємо Вас!