Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


08.02.2018

Новини з Долини:працівники КП «Комунгосп» продовжують видалення аварійних насажень по вулиці Південній й вивіз з території міста гілок дерев, пошкоджених снігопадами

Новини господарчі

Сьогодні, 8 лютого, працівники КП «Комунгосп» продовжують видалення аварійних насажень по вулиці Південній й вивіз з території міста гілок дерев, пошкоджених снігопадами. Служба благоустрою здійснює довіз і посипку вулиць протиожеледною сумішшю.

Електрики продовжують технічний огляд підстанцій і усувають несправності мережі вуличного освітлення  по вулиці Міцкевича.

На території підприємства комунальники ремонтують контейнери для твердих побутових відходів й виконують облаштування  виробничих приміщень.

Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста  повідомляємо, що   в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів  триває виставка художніх робіт виконаних у техніці пірографії. Автор виставки – молода мисткиня із Івано-Франківська Богдана Янко – представила до огляду 20  творчих робіт. «Пірографія» в буквальному значені означає «малювання вогнем», а точніше техніка, коли на поверхню деревини, фанери і не тільки наноситься малюнок за допомогою розпеченої голки.

Ця техніка вже давно знайшла своє застосування у декоративно-прикладному мистецтві та художній графіці. І краяни можуть пізнати цей напрямок мистецтва у художніх творах долинянки – члена Спілки художників України, Заслуженого майстра народної творчості України – Оксани Грицей.

Творчі роботи майстрині пірографії Богдани Янко – це сучасні модернізовані композиції, деякі апліковані, що неймовірно, такими елементами, як гайки та шайби і викликають захоплення у кожного відвідувача виставки та імпонують творчій молоді. Молода художниця також працює у таких художніх техніках як графіка, живопис, розпис  на склі, останніх 5 років практикує випалювання по дереві.

Виставка триватиме до 2 березня ц.р.

Ласкаво просимо до ознайомлення! Не пропустіть!