Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Пленарне засідання чергової 47 сесії Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2019 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 21 січня 2019 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


05.03.2018

Новини з Долини: відпочинковій зоні «Парк-озеро» – масштабне оновлення

Адже для долинян, гостей міста – це одна з улюблених відпочинкових локацій. Тож сьогодні, 05 березня, міський голова Володимир Гаразд ініціював та провів зустріч-нараду, на якій члени робочої групи висловили ідеї, доповнення до пропозицій зонування та організації благоустрою міського парку та  озера. Наступна зустріч передбачає узагальнення і внесення проекту Концепції оновлення на громадське обговорення.

 Після громадських слухань сформована Концепція з побажаннями і пропозиціями щодо планування та наповнення парку малими архітектурними формами, ігровими майданчиками, декоративними елементами чи іншими об’єктами буде внесена на розгляд і затвердження сесії міської ради, а відтак – втілюватиметься в життя.

 А тепер до новин господарчих. Посилити ще більшу увагу до благоустрою та інших сфер життєдіяльності міста  міста, – про це  наголошував на сьогоднішній черговій нараді з питань житлово-комунального господарства міський голова Володимир Гаразд. За результатами наради сформовані відповідні доручення та встановлені  терміни їх виконання.

 Сьогодні  працівники  комунального підприємства «Комунгосп» Долинської міської ради здійснюють додаткове прибирання вулиць історичної частин міста від снігу, дбають про вчасне посипання територій протиожеледною сумішшю, а також продовжують погоджену фахівцями-екологами обрізку дерев уздовж вулиці Обліск й обрізку чагарників на кладовищі по вулиці Новій.

На виробничій базі підприємства триває виготовлення елементів дитячих майданчиків міста.

 Електрики підприємства  продовжують заміну ламп мережі вуличного  освітлення по вулицях  Яворівській і Технічній.

Також комунальники здійснюють  технічне обслуговування  пункту прокату ковзанів та загальноміської ковзанки.

А тепер до новин культурно-мистецьких!
Для долинян, жителів краю та гостей міста 9 березня чудовий мистецький подарунок – І загальноміська акція «Читай Кобзар»

Захоплюєтесь творчістю Тараса Шевченка? Знаєте напам’ять  його вірші? Комунальний заклад  «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради готує для долинян, жителів краю та гостей міста 9 березня   чудовий  мистецький подарунок  – І  загальноміську  акцію «Читай Кобзар».

 Продекламувавши у визначених  місцях локації  у день народження Кобзаря  його  поезію, матимете змогу отримати  від  закладів,  які  долучились  до мистецької ініціативи,  а це  магазини, салони, кафе, –  гарні й оригінальні подарунки.

ВІРШОЛЮБУ – «КОБЗАР» В ПОДАРУНОК!

Працівники Комунального закладу  «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради  9 березня, під час поетичного марафону  з 13:30 до 15.00 годин  в рамках  загальноміської акції  «Читай «Кобзар»  віршолюб, котрий  знайдеться серед випадкових перехожих та продекламує напам’ять будь-яку поезію  Тараса Шевченка, ОТРИМАЄ В ПОДАРУНОК дуже гарне сучасне видання «Кобзаря»!

Чекаємо вас, дорогі долиняни та гості міста!