Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


12.06.2017

Новини з Долини: у сквері на Майдані Січових Стрільців,вулиці Нафтовиків й міському парку комунальники здійснюють покіс трави

Новини господарчі

Працівники КП «Комунгосп»  сьогодні,  12  червня, встановлюють банер соціальної реклами по  вулиці Грушевського й здійснюють прочистку пішохідного фонтану на Медовій алеї.

Продовжується ремонт  тротуару по вулиці С. Бандери, 3 й елементів дитячого  майданчика  по вулиці Обліски.

Окрім того,  триває  обшивка  сміттєвого майданчика по проспекту Незалежності, 17, а також  збір та вивіз   побутових відходів з вулиць міста.

У сквері  на Майдані Січових Стрільців,вулиці Нафтовиків й міському парку комунальники здійснюють  покіс трави.

Електрики підприємства розпочали   бетонування анкерів для встановлення опор мережі вуличного освітлення по вулиці Пилипченка.

Працівники ТзОВ фірма «Долина Сервіс» розпочали плановий  профогляд електрощитової та поверхових щитків по вул. Хмельницького, 15 й продовжують ліквідацію аварій в електромережах будинків, які знаходяться на обслуговуванні.

 Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста   інформуємо про те  у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів першою ластівкою виставок, присвячених 100-річчю від дня народження д-ра Мирослава Антоновича є експозиція, що розмістилась у конфенц-залі музею – «Лунай, лунай, українська пісне!».

Поєднання колекції афіш та збірки програмок на різних мовах двох голландських хорів (Візантійського хору з м. Утрехту та Хору ім. Миколи Лисенка) із концертного турне столицями різних країн і не тільки – представлені фондами музею і здивують кожного відвідувача.

Ці експонати – це лише краплинка в морі титанічної роботи Почесного громадянина міста Долина – всесвітньовідомого маестро д-ра Мирослава Антоновича, адже під керівництвом маестро, який був диригентом Візантійського хору понад 40 років,  тільки цей колектив дав близько 3000 концертів. При цьому, важливо згадати, що в цьому році голландські хори відзначають ювілейні роки своєї творчості (Візантійському хору з м. Утрехту – 65 та Хору ім. Миколи Лисенка – 20).

Виставка «Лунай, лунай, українська пісне!» триватиме до 19  червня ц.р.