Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 38 сесії Долинської міської ради відбудеться 30 травня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 травня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Чи було якісним і швидким обслуговування в Громадській приймальні?

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


13.07.2017

Новини з Долини: триває ремонт тротуару по вулиці С. Бандери і дитячих майданчиків міста, технічне обслуговування фонтану на Медовій алеї й покіс трави у сквері біля міської загальноосвітньої школи №7

Новини господарчі

Сьогодні, 13 липня, працівники КП «Комунгосп» встановлюють два банери із соціальною рекламою та вазони вертикального озеленення по вулиці Грушевського.

Окрім того, триває ремонт тротуару по вулиці С. Бандери і дитячих майданчиків міста, технічне обслуговування фонтану на Медовій алеї й покіс трави у сквері біля міської загальноосвітньої школи №7.

Служба благоустрою на території міста здійснює прибирання вулиць і вивезення твердих побутових відходів.

Працівники ТзОВ фірма «Долина-Сервіс» розпочали заміну автоматичного обладнання у третьому під’їзді по вулиці Чорновола, 6 й  продовжують ліквідацію аварій в електромережах будинків, які знаходяться на обслуговуванні. Також  триває планова перевірка димовениляційних каналів по вулиці Грушевського, 18а.

Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста повідомляємо про те, що  Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів нещодавно розпочала роботу виставка колекції графіки молодої мисткині із с. Церківни, що на Долинщині, – Ольги Макари.  Вперше творчість нашої краянки була представлена у серпні минулого року на виставковій площі фортечної галереї «Бастіон» міста Івано-Франківськ.  А ось цьогоріч 2017 року колекція робіт об’єднана назвою  «Обереги пам’яті» представлена для гостей і жителів Долинського краю.

Навчаючи дітей образотворчому мистецтву у рідній школі села Церківна, вчитель знаходить час для мистецької праці у різних техніках, до прикладу: аплікація соломкою, розпис скла, живопис. Найбільше близькою для п. Ольги  є техніка «графіка», яка надає їй необмежені можливості для творчого розвитку.

Всі творчі роботи представлені на виставці, виконані художницею за допомогою туші і пера. 12 робіт графіки, в тому числі і декілька триптихів, охоплюють тематику святкування жителів карпатських гір  християнських свят у різні пори року. Не залишить байдужим та обов’язково зачарує кожного відвідувача і серія картин про рідний бойківський край.

Виставка триватиме до 24 липня 2017 р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!