Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


13.07.2017

Новини з Долини: триває ремонт тротуару по вулиці С. Бандери і дитячих майданчиків міста, технічне обслуговування фонтану на Медовій алеї й покіс трави у сквері біля міської загальноосвітньої школи №7

Новини господарчі

Сьогодні, 13 липня, працівники КП «Комунгосп» встановлюють два банери із соціальною рекламою та вазони вертикального озеленення по вулиці Грушевського.

Окрім того, триває ремонт тротуару по вулиці С. Бандери і дитячих майданчиків міста, технічне обслуговування фонтану на Медовій алеї й покіс трави у сквері біля міської загальноосвітньої школи №7.

Служба благоустрою на території міста здійснює прибирання вулиць і вивезення твердих побутових відходів.

Працівники ТзОВ фірма «Долина-Сервіс» розпочали заміну автоматичного обладнання у третьому під’їзді по вулиці Чорновола, 6 й  продовжують ліквідацію аварій в електромережах будинків, які знаходяться на обслуговуванні. Також  триває планова перевірка димовениляційних каналів по вулиці Грушевського, 18а.

Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста повідомляємо про те, що  Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів нещодавно розпочала роботу виставка колекції графіки молодої мисткині із с. Церківни, що на Долинщині, – Ольги Макари.  Вперше творчість нашої краянки була представлена у серпні минулого року на виставковій площі фортечної галереї «Бастіон» міста Івано-Франківськ.  А ось цьогоріч 2017 року колекція робіт об’єднана назвою  «Обереги пам’яті» представлена для гостей і жителів Долинського краю.

Навчаючи дітей образотворчому мистецтву у рідній школі села Церківна, вчитель знаходить час для мистецької праці у різних техніках, до прикладу: аплікація соломкою, розпис скла, живопис. Найбільше близькою для п. Ольги  є техніка «графіка», яка надає їй необмежені можливості для творчого розвитку.

Всі творчі роботи представлені на виставці, виконані художницею за допомогою туші і пера. 12 робіт графіки, в тому числі і декілька триптихів, охоплюють тематику святкування жителів карпатських гір  християнських свят у різні пори року. Не залишить байдужим та обов’язково зачарує кожного відвідувача і серія картин про рідний бойківський край.

Виставка триватиме до 24 липня 2017 р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!