Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


27.02.2018

Новини з Долини: триває підготовка до проведення ІІ Кубка з хокею серед дворових команд

Новини з Долини

Сьогодні, 27 лютого, місто живе щоденним господарчим життям. Працівники комунального підприємства «Комунгосп» Долинської міської ради здійснюють значний об’єм різнопланових робіт з благоустрою, активне прибирання вулиць та прибудинкових територій від снігу та льоду, дбають про вчасне довезення і посипання міських автошляхів, тротуарів, хідників, інших територій протиожеледною сумішшю, погоджену фахівцями-екологами обрізку дерев по вулицях Крушельницької та Обліски, а також вивіз гілок.

Електрики у зв’язку зі збільшенням світлового дня здійснюють перепрограмування  таймерів  підстанцій загальноміської мережі вуличного освітлення.

На виробничій базі підприємства триває виготовлення гойдалок для дитячих майданчиків міста, дерев’яних стелажів для комунальної  квіткової теплиці.

Окрім того, комунальники  завершують облаштування  ковзанки, готують до встановлення ворота, адже в неділю, 4 березня, відбуватиметься ІІ Кубок з хокею серед дворових команд.

 Відтак перейдемо, до новин культурно-мистецьких.  Нагадуємо, що комунальний заклад  «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради готує для долинян, жителів краю та гостей міста 9 березня   чудовий  мистецький подарунок  – І  загальноміську  акцію «Читай Кобзар». Продекламувавши у визначених  місцях локації  у день народження Кобзаря  його  поезію, матимете змогу отримати  від  закладів,  які  долучились  до мистецької ініціативи ,  а це  магазини, салони, кафе, –  гарні й оригінальні подарунки.