Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 03 травня 2018 року
Початок роботи о 14: 00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


19.05.2017

Новини з Долини: працівники й техніка підрядної ремонтної автодорожньої організації сьогодні працюють над капітальним оновленням прибудинкових територій по вулиці Обліски, 22-24

Новини господарчі

Будівництво дорожньої інфраструктури – один з основних пріоритетів діяльності міської ради. Працівники  й  техніка  підрядної ремонтної автодорожньої організації  сьогодні, 19 травня,  працюють над капітальним  оновленням  прибудинкових територій  по вулиці Обліски, 22-24.

Працівники КП «Комунгосп» здійснюють покіс трави  на подвір’ї загальноосвітньої школи №4, проспекті Незалежності, вулицях Чорновола та Котляревського.

Триває капітальний ремонт тротуару біля храму Святого  апостола Андрія Первозванного  й  облаштування подвір’я школи естетичного виховання імені М. Антоновича.

Електрики   продовжують підготовку  до експлуатації в літній період електросистеми фонтану. На території підприємства триває виготовлення анкерів для опор електромереж вуличного освітлення.

Працівники ТзОВ фірма «Долина – Сервіс» розпочали перевірку димових і вентиляційних каналів по вулиці  Степана  Бандери 9,14, Чорновола, 2.

Електрики здійснюють плановий  профогляд електрощитової та поверхових щитків по вулиці С. Бандери, 9  й ліквідацію дрібних аварій в електромережах будинків, які знаходяться на обслуговуванні.

Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста  повідомляємо по те, що Голландський хор ім. Лисенка разом з Візантійським хором Утрехта гастролюватимуть містами України з 22 по 29 травня. Виступатимуть вони з концертами у Львові, Івано-Франківську та  в Долині ( Івано-Франківська область) – рідному місті Мирослава Антоновича, а також співатимуть Літургії у Гошівському монастирі та новозбудованому Храмі м. Долини.

            Отож, очікуйте зустрічі з  дивовижними голландцями:

– 23 травня о 19-30 год. –  концерт (Львівська обласна філармонія),

– 25 травня о 11-00 год. –  Урочисте Богослужіння (с. Гошів Долинського   району, Ясна Гора),

– 25 травня о 18-30 год. – концерт (Івано-Франківська обласна філармонія),

 – 27 травня о 18-00  год. –  концерт  (м.Долина, Будинок Техніки),

 – 28 травня о 12-00 год.  – Святочна Літургія (м.Долина, Церква       Св.А.Первозванного).

Такий концерт пропустити неможливо! 

Тож щиро запрошуємо Вас на неповторну зустріч з нашими дорогими гостями, творчість котрих за визначенням класика є направду «феноменом планетарного масштабу». Чекаємо Вас у Львові, Гошеві,  Івано-Франківську, а відтак – спільно, на заключному концерті  у Долині.