Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


19.02.2018

Новини з Долини: «Пам’ятнику Героям Небесної Сотні  – бути!»

Новини господарчі

«Пам’ятнику Героям Небесної Сотні  – бути!» – акцентував на сьогоднішній загальній нараді міський голова Володимир Гаразд. – Варіанти авторських бачень майбутнього монумента, що надійшли від часу оголошення конкурсу, будуть внесені на розгляд компетентного жюрі, публічне обговорення. Відкриття пам’ятника плануємо приурочити вже у травні, до Дня Героїв. Виконання цього історично й суспільно важливого проекту перебуватиме впродовж всього часу на моєму особистому контролі», – наголосив очільник нашого міста.

А тепер перейдімо до виконання щоденних завдань працівниками комунального підприємства «Комунгосп» Долинської міської ради. Зима ще  міцна в своїх правах снігом і морозами, тож на міські автошляхи та прибудинкові території  комунальники здійснюють додатковий довіз протиожеледної суміші, розчистку ускладнених для руху ділянок. По вулиці Обліски триває погоджена екологічними службами планова обрізка дерев, а по вулиці 8 Березня – видалення аварійних насаджень.

На території підприємства комунальники виготовляють контейнери для твердих побутових відходів і продовжують заготівлю дров для опалювання виробничо-побутових приміщень.

Служба благоустрою здійснює щоденне прибирання і вивіз твердих побутових відходів, а електрики – перевід таймерів  підстанцій мережі вуличного освітлення міста.

Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста   запроошуємо відвідати  виставку в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів   полотен мистця-гіперреаліста Юрія Ващенка (с-ще Вигода, Івано-Франківщина).

Збірка картин, включаючи і ранні роботи, виконана у техніці, що бездоганно точно фіксує живописні зображення міст та пейзажів. Майстерно розписана олійними фарбами на полотні творча добірка налічує більше 30-ти творів. Колекція об’єднює теми красивих пейзажів Карпат, в тому числі і зимових, «семи чудес Світу», краси палаців та морів світу.

Направду кожного відвідувача виставки, як малюка, школяра чи дорослого, магія  чарівності картин забере в полон мрій та покличе за собою у невідомі і прекрасні світи мандрів.

Виставка «Місцями моїх мрій» чекатиме своїх «подорожніх» до кінця лютого. Щиро запрошуємо до ознайомлення!