Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


22.12.2017

Новини з Долини: на території підприємства комунальники ремонтують контейнери для твердих побутових відходів та виготовляють дерев’яні стелажі.

Новини господарчі

Сьогодні, 22 грудня, працівники КП «Комунгосп» продовжують прикрашання святковою ілюмінацією  ялинок по вулиці Грушевського, розчистку снігу й прибирання твердих побутових відходів з вулиць міста, а також  довіз по контейнерах протиожеледної суміші.

На території  підприємства  комунальники ремонтують контейнери для твердих побутових відходів та виготовляють дерев’яні стелажі.

Електрики усувають несправності мережі вуличного освітлення по проспекту Незалежності.

Комунальне підприємство «Управління комунального майна» Долинської міської ради інформує про виконання робіт підрядниками.

ТзОВ “ЕкоПрофі” продовжують  ремонт приміщення по проспекту Незалежності, 12.

ТзОВ “Енергосервісна компанія”Адамсон”  виконують утеплення фасадів за адресою Грушевського, 18б, Обліски, 2.

ТзОВ “Планета здоров’я -Т” виконують утеплення фасаду будинку  по вулиці Довбуша, 2а.

  Новини культурно-мистецькі

 У Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів діє виставка новорічних та різдвяних сувенірів Світлани Петращук із м. Івано-Франківська.

Майстриня сувенірів із природного матеріалу та кераміки, флорист за фахом, добре відома долинянам та гостям міста, оскільки вже 10 років поспіль подружжя Петращуків є щорічним учасником Свята Бойківського Меду та Ремесел, що відбувається на День міста.

Сьогодні ж відвідувачів музею очікує знайомство із колекцією різдвяних вінків розмаїтого уподобання, збіркою сувенірних керамічних новорічних масок як середнього розміру, так і мініатюр та колекцією керамічних «песиків несхожої породи» тощо.

Відвідування цієї виставки, яка триватиме протягом новорічно-різдвяного періоду, підтримуватиме святковий та піднесений настрій Нового Року та Різдва, буде навіювати спогади минулих новорічно-різдвяних подорожей та святкувань та надихатиме Вас, долиняни та гості міста, на добрі та милосердні вчинки.

Виставка «Новорічні та різдвяні сувеніри від Світлани Петращук» чекатиме своїх шанувальників до 20 січня 2018 року. Не баріться!