Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


21.02.2018

Новини з Долини: На сьогоднішній комунальній нараді міський голова Володимир Гаразд акцентував увагу на важливих питаннях господарчої сфери міста

Сьогодні, 21 лютого, міський голова Володимир Гаразд провів обширну нараду з керівниками комунальних підприємств й установ міста. На порядку денному були обговорені важливі питання господарчої сфери, благоустрою, культури, спорту, туризму. За результатами наради сформовані відповідні доручення та встановлені  терміни їх виконання.

Зокрема мова йшла  про доцільність  розробки передпроектних пропозицій облаштування міського стадіону “Нафтовик”, а також  їх оприлюднення  та громадське обговорення  на офіційних веб-ресурсах та соціальних мережах.

На сьогоднішній комунальній нараді міський голова акцентував увагу також на належному прибиранні доріг, доріжок і тротуарів міста й околиць. «Комунальникам моє доручення – ще краще розчищувати їх від снігу, особливо звернути увагу на ті ділянки, де є зауваги від пішоходів та водіїв, де інтенсивний рух людей…»

Серед щоденних завдань, виконуваних працівниками комунального підприємства «Комунгосп» Долинської міської ради є також довіз достатньої кількості  протиожеледної суміші на міські автошляхи та прибудинкові території, розчистка від брил снігу і льоду ускладнених для руху ділянок, зокрема в історичній частині міста. По вулиці 8 Березня триває видалення аварійних насаджень, а на території підприємства – виготовлення елементів для дитячих майданчиків.

По вулиці Д. Галицького стане світліше. Електрики там здійснюють заміну ламп мережі вуличного освітлення на нові більш енергоефективні.

 Окрім того, комунальники активно продовжують облаштування загальноміської  ковзанки по вулиці Чорновола, а також огородження  дитячого майданчика по вулиці Пачовського.

Новини культурно-мистецькі

Захоплюєтесь творчістю Тараса Шевченка? Знаєте напам’ять  його вірші? Комунальний заклад  «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради готує для долинян, жителів краю та гостей міста 9 березня   чудовий  мистецький подарунок  – І  загальноміську  акцію «Читай Кобзар». Продекламувавши у визначених  місцях локації  у день народження Кобзаря  його  поезію, матимете змогу отримати  від  закладів,  які  долучились  до мистецької ініціативи ,  а це  магазини, салони, кафе, –  гарні й оригінальні подарунки.  Докладніше про акцію розповімо вже в одному з наступних випусків новин.