Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової 35 сесії Долинської міської ради відбудеться 25 січня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 24 січня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


20.04.2017

Новини з Долини: комунальники встановлюють гойдалку на дитячому майданчику та ремонтують люк ливневої каналізації по вулиці Обліски

Новини господарчі

Сьогодні, 20 квітня, працівники КП «Комунгосп»  здійснюють видалення аварійних дерев  по вулиці Шухевича,  встановлюють гойдалку  на дитячому майданчику та ремонтують люк ливневої каналізації  по вулиці Обліски.

На прибудинковій території по вулиці Чорновола, 6 триває встановлення бордюрів.

Служба благоустрою здійснює збір та вивіз побутових відходів з вулиць, а електрики  підприємства продовжують технічний огляд   всіх підстанцій мережі вуличного освітлення міста.

Працівники ТзОВ фірма «Долина – Сервіс»  встановлюють решітки  в будинку по  вулиці Грушевского, 28.

Триває перевірка димових і вентиляційних каналів по вулицях Пушкіна 1, 2, Обліски 4, 14, 18, а також ліквідація дрібних аварій в електромережах будинків, які знаходяться на обслуговуванні.

Новини культурно-мистецькі

Долинян та гостей міста   запрошуємо  до Долинсього краєзнавчого музею Тетчяни і Омеляна Антоновичів відвідати  виставку із фондів Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка «Шкільні та студентські роки батька і сина Івасюків».

Виставка-життєпис про родину Івасюків представлена великою кількістю документів, фотографій, рисунків, зразків нотної грамоти, об’єднана у 26 композицій, що висвітлюють одна за одною серії життєвих доріг батька Михайла Івасюка та його сина Володимира.

Всі зацікавлені впродовж квітня зможуть ознайомитися з документальною виставкою та придбати видання про Володимира Івасюка Парасковії Нечаєвої «Безсмертна тінь великих душ», «Наш камертон – Володимир Івасюк»; Михайла Івасюка «У царстві вертухаїв», «Вибрані поезії», «Монолог перед обличчям сина»; Володимира Івасюка «Інструментальні твори» зі вставкою рідкісних зразків власного живопису, Степана Пушика «Блискавиці б’ють у найвищі дерева». Водночас у музеї можна придбати видання «Буковинського журналу», головним редактором, якого є Мирослав Лазарук, його роман «Ріка», збірку поезій «Покуття» та дитячі видання.

 Щиро запрошуємо та чекаємо!