Надання адміністративних послуг
Інтернет-приймальня
Єдина система місцевих петицій
Звернення громадян
Веб-платформа “Відкрите Місто”
Електронна реєстрація дітей в ДНЗ
Правила благоустрою міста Долина
Розклад руху пасажирських автобусів по місту


Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 33 чергової сесії міської ради відбудеться 30 листопада 2017 року
Початок роботи о 10:00 годині

Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


09.06.2017

Новини з Долини: комунальники розпочали заміну ламп в історичній частині міста й по вулиці Чорновола

Новини господарчі

Працівники КП «Комунгосп»  сьогодні,  09  червня,  продовжують встановлення  дорожнього бордюру  по вулиці Обліски, 22, ремонт  сміттєвого майданчика по проспекту Незалежності, 17, а також  збір та вивіз   побутових відходів з вулиць міста.

Окрім того,  комунальники здійснюють  покіс трави довкола міського озера й по вулиці Обліски  й  ремонт елементів дитячих майданчиків.

Електрики підприємства розпочали  заміну ламп  в історичній частині міста й по вулиці Чорновола, продовжують  технічний огляд підстанцій мережі вуличного освітлення.

Новини культурно-мистецькі

 Долинян та гостей міста   інформуємо про те  у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів першою ластівкою виставок, присвячених 100-річчю від дня народження д-ра Мирослава Антоновича є експозиція, що розмістилась у конфенц-залі музею – «Лунай, лунай, українська пісне!».

Поєднання колекції афіш та збірки програмок на різних мовах двох голландських хорів (Візантійського хору з м. Утрехту та Хору ім. Миколи Лисенка) із концертного турне столицями різних країн і не тільки – представлені фондами музею і здивують кожного відвідувача.

Ці експонати – це лише краплинка в морі титанічної роботи Почесного громадянина міста Долина – всесвітньовідомого маестро д-ра Мирослава Антоновича, адже під керівництвом маестро, який був диригентом Візантійського хору понад 40 років,  тільки цей колектив дав близько 3000 концертів. При цьому, важливо згадати, що в цьому році голландські хори відзначають ювілейні роки своєї творчості (Візантійському хору з м. Утрехту – 65 та Хору ім. Миколи Лисенка – 20).

Особливе зацікавлення в експозиції викликають фото колективів обох хорів з Голландії різних років, де вочевидь можна пізнавати знайомі обличчя диригентів, солістів, імпресаріо В.Луціва тощо.

Виставка «Лунай, лунай, українська пісне!» триватиме до 19  червня ц.р.