Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання чергової сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться 16 березня 2018 року
Початок роботи о 14:00 годині

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Опитування

Якими, на Вашу думку, повинні бути першочергові господарські пріоритети в роботі міської ради на 2018 рік (оберіть до 3-х варіантів відповіді)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Адміністрування сайту


Лічильник


16.02.2018

Новини з Долини: комунальники продовжують виготовлення контейнерів для твердих побутових відходів

Новини господарчі

Сьогодні, 16 лютого, працівники комунального підприємства «Комунгосп» Долинської міської ради на міські автошляхи та прибудинкові території здійснюють додатковий довіз протиожеледної суміші, а на території ДНЗ «Сонечко» очищують дах приміщень від бурульок та снігових брил. По вулиці Обліски триває планова обрізка, а по вулиці 8  Березня – видалення аварійних дерев й вивіз гілок.

 Служба благоустрою здійснює щоденне прибирання і вивіз твердих побутових відходів, а електрики – технічний огляд мереж вуличного освітлення міста.

На території підприємства комунальники виготовляють контейнери для твердих побутових відходів і продовжують заготівлю дров для опалювання виробничо-побутових приміщень.

Новини культурно-мистецькі

Не пропустіть можливості побачити картини «малювання вогнем»!

Долинян та гостей міста  запрошуємо відвідати надзвичайно цікаву  експозицію художніх робіт виконаних у техніці пірографії, яка діє Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів. Автор виставки – молода мисткиня із Івано-Франківська Богдана Янко – представила до огляду 20  творчих робіт. «Пірографія» в буквальному значені означає «малювання вогнем», а точніше техніка, коли на поверхню деревини, фанери і не тільки наноситься малюнок за допомогою розпеченої голки.

Творчі роботи майстрині пірографії Богдани Янко – це сучасні модернізовані композиції, деякі апліковані, що неймовірно, такими елементами, як гайки та шайби і викликають захоплення у кожного відвідувача виставки та імпонують творчій молоді. Молода художниця також працює у таких художніх техніках як графіка, живопис, розпис  на склі, останніх 5 років практикує випалювання по дереві.

Виставка триватиме до 2 березня.

Ласкаво просимо до ознайомлення!