Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання сесії Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


20.12.2017

Новини з Долини: комунальники продовжують прикрашання святковою ілюмінацією ялинок по вулиці Грушевського

Новини господарчі

Сьогодні, 20 грудня, працівники КП «Комунгосп»  здійснюють перевезення тимчасової металевої споруди  з пр. Незалежності, 15 й завершують встановлення пандуса на території ДНЗ «Сонечко».

Триває прикрашання святковою ілюмінацією  ялинок по вулиці Грушевського, вивіз гілок й прибирання твердих побутових відходів з вулиць міста, а також  довіз по контейнерах протиожеледної суміші.

На подвір’ї ДНЗ «Сонечко» продовжується монтаж пандуса, а на території  підприємства  комунальники ремонтують контейнери для твердих побутових відходів.

Комунальне підприємство «Управління комунального майна» Долинської міської ради інформує про виконання робіт підрядниками.

ТзОВ “ЕкоПрофі” завершили виконання робіт з водовідведення ДНЗ “Зірочка” та продовжують  ремонт приміщення по проспекту Незалежності, 12.

ТзОВ “Енергосервісна компанія”Адамсон”  виконують утеплення фасадів за адресою Грушевського, 18б, Обліски, 2.

ТзОВ “Планета здоров’я -Т” виконують утеплення фасаду будинку  по вулиці Довбуша, 2а.

ФОП Данилів М. Д. встановлює накриття над ліфтом та входом в приміщення БФ “Надія-Є”.

Новини культурно-мистецькі 

Долинян та гостей міста інформуємо про те, що сьогодні о 15.30 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочисте відкриття виставки «Мистецькі животоки», яку представлятимуть викладачі та студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Калуського коледжу культури і мистецтв.

Художники-дизайнери, викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, яких готує ця спеціальність, представлять увазі відвідувачів 50 робіт. При створенні цієї виставки зусилля калушан були спрямовані на сучасне бачення й творчу інтерпретацію світу природи в творах мистецтва, спробі вловити енергію нашої землі та передати її на полотні.

Виставка художніх робіт «Мистецькі животоки» представлена переважною більшістю дипломних та підсумкових робіт студентів та викладацьких робіт, виконаних за допомогою різноманітних художніх технік. Погляди глядача привертають натюрморти та пейзажі, створені в техніках олійного та акрилового живопису. Наявні твори декоративного мистецтва: ткацтва, витинанки, вишивки.

Під час відкриття виставки музичні хвилини буде вести естрадно-духовий оркестр Калуського коледжу культури і мистецтв (диригент Ярослав Скаб’як).

«Відкрий себе світові через творчість!» – таким гаслом Калуський коледж Культури і мистецтв щорічно запрошує на навчання талановиту та креативну молодь Прикарпаття, і не тільки, на такі спеціальності – менеджмент соціокультурної діяльності, хореографія, інформативна бібліотечна та архівна справа, образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. І хоча День Відкритих Дверей коледжу нещодавно відбувся, з успіхами та напрямками праці закладу та його викладачами –  долинянам та гостям міста можна буде ознайомитись під час відкриття виставки «Мистецькі животоки».

Отже, ласкаво запрошуємо на зустріч!