Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
І пленарне засідання чергової 45 сесії Долинської міської ради відбудеться 18 грудня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Опитування

Який, на Вашу думку, є найбільш ефективним інформаційний ресурс про роботу Долинської міської ради?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Лічильник


26.02.2018

Новини з Долини: комунальники дбають про регулярне посипання міських автошляхів, тротуарів, хідників, інших територій протиожеледною сумішшю

Новини з Долини

Сьогодні, 26 лютого, міський голова Володимир Гаразд провів чергову нараду з керівниками комунальних підприємств й установ міста. На порядку денному були обговорені важливі питання господарчої сфери, благоустрою, культури, спорту, туризму. За результатами наради сформовані відповідні доручення та встановлені  терміни їх виконання.

Серед найважливіших, зокрема, йшлося в контексті нового законодавства роздільного сортування сміття про відвідини  комунальниками сучасної європейської сортувальної станції сміття.

Також очільник нашого міста акцентував увагу на   історичній будівлі автовокзалу, привокзальній території,необхідності там належного освітлення, благоустрою. Місто готове виконувати роботи, але  важливо, щоб власники  будівлі вокзалу йшли назустріч ідеям і починанням уряду міста, неодноразовим  побажанням громади.

Окрім того, Володимир Гаразд  зазначив, що  необхідно   заздалегідь підготувати а на наступний сезон  втілити в життя ряд  заходів  з активізації  й розвитку зимових видів спорту , організувати   різнопланові зимові атракції  у міському парку.

Долиняни і всі, кому небайдуже майбутнього розвитку  цього найпопулярнішого місця громадського відпочинку  вже впродовж тривалого часу долучаються публічно до обговорення пропозиції зонування та організації благоустрою, розробленого КП АКБ «Арка». Відповідним розпорядженням міського голови  22 лютого затверджено  склад робочої групи з розробки Концепції благоустрою відпочинкової зони «Парк-став». Перше її засідання заплановане на перші дні березня.

Відтак перейдемо до новин господарчих. Працівники комунального підприємства «Комунгосп» Долинської міської ради дають раду із сніжними та морозними погодними умовами, а насамперед здійснюють активне прибирання вулиць та прибудинкових територій від снігу та льоду, а щоб не було слизько, дбають про регулярне посипання міських автошляхів, тротуарів, хідників, інших територій протиожеледною сумішшю.

Окрім того, триває погоджена фахівцями-екологами обрізка дерев по вулицях Крушельницької та Обліски та підготовка звіту з обліку використаної  мережею вуличного освітлення території міста електроенергії.

На виробничій базі підприємства триває виготовлення гойдалок для дитячих майданчиків міста, а також металевих контейнерів для твердих побутових відходів та дерев’яних стелажів для комунальної  квіткової теплиці, де згодом висіватимуть розсаду для  міських квітників.

На даний час морозяна погода сприяє тому, щоб впродовж двох наступних днів комунальники завершили й належне облаштування  льодового майданчика.
Адже на календарі вже майже весна, а  Ви  ще не  катались на ковзанах?   Комунальний заклад “Долинський міський центр культури, спорту та туризму” Долинської міської ради подбає , щоб  Ви натішилися зимовими  спортивними розвагами.  Запрошуємо до нас на міську ковзанку по вулиці  Чорновола, де  в неділю, 4 березня, ми проводитимемо вже другий Кубок з хокею серед дворових команд!

Реєстрація учасників з 11.00 до 11.30 годин, ігри розпочинаються з 12.00 години.
До участі запрошуємо хлопчаків 10-13 років, для реєстрації оригінал або копія свідоцтва про народження ОБОВ’ЯЗКОВІ!
Всіх пригощають наші смачні спонсори – група компаній “Солодка Долина” та піцерія ” Рома”, а на переможців турніру чекають не тільки медалі і грамоти, а й чудові подарунки від магазину-гуртівні “Орфей”.
За деталями звертайтесь за тел.: 095 855 00 37