Архіви публікацій


Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Долинські ресурси

Долинська райдержадміністрація Долинська районна рада
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина

Наші партнериСесія

 

______________________
Засідання 41 сесії Долинської міської ради відбудеться 27 вересня 2018 року
Початок роботи о 10:00 годині

Виконком

Чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради відбудеться:
Початок роботи о:

Радіо


Долинська міська рада у Facebook
Долинська міська рада на YouTube

Адміністрування сайту


Лічильник


23.02.2018

Новини з Долини: комунальний заклад «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради готує для долинян, жителів краю та гостей міста 9 березня чудовий мистецький подарунок

Новини з Долини

 Почнемо з новин господарчих. Сьогодні 23 лютого, працівники комунального підприємства «Комунгосп» Долинської міської ради здійснюють погоджену фахівцями-екологами обрізку дерев по вулицях Крушельницької та Обліски. Оскільки синоптики прогнозують сніг та морози, то комунальники продовжують розвіз по ящиках протиожеледної суміші, яку використовують на підсипку міських автошляхів, тротуарів,  прибудинкових територій.

Електрики підприємства зафіксовують показники лічильників обліку електроенергії, котра використовується для вуличного освітлення території міста.

На виробничій базі підприємства триває виготовлення гойдалок для дитячих майданчиків міста, а також контейнерів для твердих побутових відходів.

А тепер до новин культурно-мистецьких. Комунальний заклад  «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради готує для долинян, жителів краю та гостей міста 9 березня   чудовий  мистецький подарунок  – І  загальноміську  акцію «Читай Кобзар». Продекламувавши у визначених  місцях локації  у день народження Кобзаря  його  поезію, матимете змогу отримати  від  закладів,  які  долучились  до мистецької ініціативи ,  а це  магазини, салони, кафе, –  гарні й оригінальні подарунки.  Докладніше про акцію розповімо вже  згодом. Стежте за нашими добірками  щоденних новин.